Kerimali Doğacı

Şişen veya ağrıyan gözler için bitkisel çözüm

featured

Çok yorgun bir gecenin sonunda, ya da çok fazla ağladığınız bir zamanın ardından, gözlerinizdeki kötü görüntüyü yok etmek için, evde hazırlayabileceğiniz bazı doğal önerilerimiz mevcut. Bu öneriler sayesinde, kötü geçirilmiş zamanlardan iz kalmayacak.

1) Metal kaşık: yapacağınız tek şey, elinize iki metal kaşık almak, bir dakika kadar soğuk suyun altında tutmak ve kaşıkları baş aşağı gözlerinizin üzerine koymak.

2) Hemoroit kremi: pek çok ünlünü kullanmış olduğu bu yöntem, kulağa garip gelse de gerçekten işe yarıyor.

3) İnce salatalık dilimleri: salatalık dilimleri, gözlerinizdeki şişlikleri alır. Cindy crawford’un güzellik sırlarından birisidir.

4) Çiğ patates dilimleri: ağlamaktan ve uykusuzluktan helak olmuş gözleriniz için, patates dilimlerinden daha iyi bulunamaz. Bir patates alın, dilimleyin ve göz/gözaltı bölgesine uygulayın. Yüzünüz dilimlerdeki potasyumu emecek ve hoş olmayan morluklar azalacaktır. Rendeleyip hafifçe suyunu sıkarak da uygulayabilirsiniz.

5) Siyah çay poşetleri: kaşığınız, salatalığınız ve hemoroid kreminiz yok ise, siyah poşet çay da kullanabilirsiniz. Tek yapacağınız, çay poşetlerini ılık ya da soğuk suda on dakika bekletmek ve hafifçe bastırarak göz bölgenizde gezdirmek. Çaydaki bir madde gözlerinizde biriken suyu çekiyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Mor Puhu | Gizli Mabet ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!