Nefes ve Bilinç Genişlemesi

featured

🔮⁣Varlığın oluşumuyla ilgili teorileriniz genişleme ve daralma hareketlerini içeriyor. Nefes alırken bu hareketleri yaşamınızda anbean sürekli olarak deneyimlersiniz: Yaşam gücünü içinize çekersiniz ve sonra onları boşaltırsınız.

Çoğunuz bilinçsizce nefes alsa da, mesaj hala bozulmamış: genişle ve büzül, genişle ve büzül, çünkü yaşamak ve varoluşun doluluğunu deneyimlemek için her iki eyleme de ihtiyacın var. Işık varlık olarak göreviniz, tüm parçaları bir araya getirmek, tüm eylemleri düşünmek ve rahatsız edici bir alanla karşılaştığınızda, gerçeklikle ilgili inançlarınızı ve varsayımlarınızı yeniden değerlendirmenin, onları tamamen yeni bir ışıkta görmenin zamanının geldiğini anlamaktır.

Sonunda ruhsal alanın genişliğine alışacak ve kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Zaman, sizi varlığınızda yeni nörolojik modeller yaratmaya iter ve ilk başta çok fazla uyarım gibi görünen şey, sonunda yönetilebilir hale gelir. Her tür zamanı geldiğinde benzer bir bilinç genişlemesi sürecinden geçer.🔮⁣

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
1
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Mor Puhu | Gizli Mabet ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!