Lucid Rüya Görmek İçin WILD Tekniği

featured

Bu metodu kullanmadan önce yorgun olmamanız gerekir!

Önce rahat edebileceğimiz herhangi bir yere (yatak/koltuk/sandalye) yerleşiyoruz. Gevşeme hareketlerine başlıyoruz ve tüm vücudumuzu gevşetiyoruz. Eğer hiçbir gevşeme hareketi bilmiyorsanız, birilerinin size masaj yaptığını hayal ederek gevşeyebilirsiniz. Yeterince kendinizi gevşedikten sonra, gözlerinizi kapatabilirsiniz. Muhtemelen böyle bir renk göreceksiniz:

Şimdi, zihninizi sürekli meşgul tutmalısınız ama vücudunuz hareket etmemeli. İçinizden sayılar sayarak ya da önünüze gelen imgeleri takip ederek veya kalp atışlarınızı dinleyerek zihninizi meşgul tutabilirsiniz. Ben “1, ben rüya görüyorum, 2, ben rüya görüyorum, 3 ben rüya görüyorum” şeklinde sayarak zihnimi meşgul tutuyorum. Bu teknik sayesinde, rüyaya daldığınızda gerçeklik testi yapmayı daha kolay hatırlayacaksınız. Bir süre sonra hareket eden geometrik şekiller gözünüzün önüne gelecek.

Bu gördüğünüz imgeler, rüyanızın yapı taşlarıdır. Bu sırada vücudunuzda bazı karıncalanmalar ve uyuşma hissi olacaktır. Bu uyku felcine girişinizin habercisidir. Sakın korkmayın, bunu her gece yaşıyorsunuz. Eğer uyku felci sırasında korkmazsanız, gerçek cisimler görmeye başlayacaksınız. Gerçek görüntüler görmeye başladığınızda bazı zihinsel sesler duymaya başlayacaksınız. (Kapı açılması, ayak sesleri, tanıdığınız insanların konuşmaları, araba sesleri vs.) Bunların hepsi, tıpkı halüsinasyon gibi. Eğer bu sırada gözlerinizi açarsanız, halüsinasyon görürsünüz. (Karabasan durumu) Yalnızca zihninizi meşgul etmeye devam edin. Biraz sonra görüntü aşağıdaki gibi olacaktır:

Bu görüntüler bir süre sonra yine hareketlenmeye başlayacak. Rüyanızın oluşum evresi tamamlanmak üzere. Yalnızca zihninizi meşgul etmeye devam edin. Bir süre sonra üç boyutlu bir sahne içerisinde bulacaksınız. Kendinizi rüya sokmak için zorlamayın, bırakın kendiliğinden rüyaya girin. Zihninizi sürekli meşgul tutun. Ve bir süre sonra rüyanıza adım atacaksınız.

2
mutlu
Mutlu
1
_zg_n
Üzgün
10
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
2
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Mor Puhu | Gizli Mabet ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!