2022 Burçlara Göre En Uygun Hamile Kalma Zamanları

Hamile kalmak için yılın en doğru zamanları nelerdir?

featured

Hamilelik dönemi şüphesiz bir kadın için hayatında yaşayabileceği en güzel anlardan birisidir. Yeni bir yaşamı dünyaya getirmek, duygusal anlamda kelimelerin kifayetsiz kalabileceği anlardan birisidir. Konu Astrolojiye geldiğinde , hayatımızdaki gelecek adımları planlarken çok büyük bir rol oynayabileceğini unutmamak lazım. Gezegenlerin hareketleri , yıldızların açıları ile birleştiğinde, bizi gelecek aylarda nelerin beklediğini fısıldar. Her anne çocuğunu şüphesiz karşılıksız sever ancak zodyak üzerindeki kombinasyonlar, durumları çok daha güzelleştirebilir ve hatta iyileştirebilir. Eğer yıldızların ,bize hangi tarihlerde hamile kalırsak durumların daha güzel sonuçlanabileceğine dair vereceği mesajları öğrenmek istiyorsanız , bir kaç bilgi ve öneriye aşağıdan kendi burcunuzu okuyarak ulaşabilirsiniz.

KOÇ

 

Koç kadınları şüphesiz zodyaktaki en akıllı burçlardan birisidir. Her şeyi düzgün planlamalarıyla bilinirler. Lider ruhları sayesinde çocuk yetiştirmek üzerine doğuştan gelen yetenekleri vardır. Koç Kadınlarının hamile kalabileceği en doğru tarihler ; Haziran 25 – Temmuz 15 , Ekim 25 – Kasım 15 ve Şubat 25 – Mart 15 aralıklarıdır.

BOĞA

 

Boğa burcu anneler çocuklarına doğru davranışları aşılamaları ve nazik çocuklar yetiştirmeleriyle bilinirler. Toprak grubuna mensup Boğa kadınlarının hamile kalabileceği en güzel tarihler : Temmuz 25 – Ağustos 15 , Kasım 25 – Aralık 15 ve Mart 25 – Nisan 15 aralıklarıdır.

 

İKİZLER

 

İkizler burcu anneler en zor ve stresli anlarda bile mücadele edebilmeleri ile bilinirler. Durum çocuk yetiştirmeye geldiğinde , oldukça sakin kalabilmeleri ve her durumun altından kalkabilen mücadeleci ruhları sayesinde çocuklarının gözünde adeta bir rol model olabilirler. İkizler kadınlarının hamile kalabileceği en uygun tarihler ; Ağustos 25 – Eylül 15 , Aralık 25 – Ocak 15 ve Nisan 25 – Mayıs 15 aralığıdır.

YENGEÇ

 

Yengeç kadınları çevresindeki ve ailesindeki bireyleri aşırı korumacılıklarıyla bilinirler. Su grubuna ait Yengeç anneleri tüm zorlukları üstlenerek çocuklarının güvende ve mutlu büyümesi için mükemmel rol modellerdir. Yengeç kadınlarının hamile kalabileceği en güzel tarihler ; Temmuz 25 – Ağustos 15 , Kasım 25 – Aralık 15 ve Mart 25 – Nisan 15 aralığıdır.

ASLAN

Aslan kadınları güç ve kuvveti temsil eder. Hayatlarındaki Kariyer – Annelik dengelerini mükemmel başarabilirler. Güçlü kişilikleri sayesinde Aslan anneler , çocuklarına güzel bir hayat sunmak için her şeye göğüs gerebilecek enerjiye sahiptirler. Aslan kadınlarının hamile kalabileceği en doğru tarihler ; Haziran 25 – Temmuz 15 , Ekim 25 – Kasım 15 ve Şubat 25 – Mart 15 aralığıdır.

BAŞAK

Başak kadınları temizlikleri , tertiplilikleri ve düzenleriyle bilinirler. Başak anneleri , çocuklarının da bu düzen – tertip uyumu içerisinde yaşamalarını sağlarlar. Hamilelik dönemlerinde stres altında kalsalar bile güçlü bir şekilde üstesinden gelebilecek kabiliyetleri vardır. Başak kadınlarının hamile kalabileceği en güzel tarihler ; Eylül 25 – Ekim 15 , Ocak 25 – Şubat 15 ve Mayıs 25 – Haziran 15 aralığıdır.

TERAZİ

 Terazi kadınları bilgelikleri ve anlattıkları hayat hikayeleriyle bilinirler. Terazi annelerin çocuklarına aktarabilecekleri bilgelikleri , stresli olsa bile sakinliklerini koruyabilen yapıları sayesinde mükemmel rol model annelerden biri olabilir. Terazi kadınlarının hamile kalabileceği en doğru tarihler ; Eylül 25 – Ekim 25 , Ocak 25 – Şubat 15 ve Mayıs 25 – Haziran 15 aralığıdır.

AKREP

 Su grubuna mensup Akrep kadınları kalplerinin en derinliklerinden sevmeleriyle bilinirler. Ailesini genişletmeden önce düşünmeyi tercih edebilir zira karar verme aşamasında durumu iyice ölçüp tartmak isterler. Akrep kadınlarının hamile kalabileceği en güzel tarihler ; Temmuz 25 – Ağustos 15 , Ekim 25 – Kasım 15 ve Şubat 25 – Mart 15 aralığıdır.

 

YAY

Yay kadınları içlerinde tutamadıkları enerjileri ve hevesleriyle tanınırlar. Yay burcu anneler çoğu zaman pozitif kalabilir ve çok optimist olabilirler. Özellikle konu ebeveynliğe geldiği zaman bitmek bilmeyen enerjileri vardır. Yay kadınlarının hamile kalabileceği en doğru tarihler ; Ağustos 25 – Eylül 15 , Aralık 25 – Ocak 15 ve Nisan 25 – Mayıs 15 aralığıdır.

 

OĞLAK

Oğlak kadınlarının oldukça yüksek bir iş ahlakı vardır. Yapılması gereken şeyleri tam zamanında yapmaya özen gösterirler. Çocukları üzerinde kuracakları kontrol ile karşılarına hiç bir engelin çıkamayacağını söyleyebiliriz. Oğlak kadınlarının hamile kalabileceği en doğru tarihler ; Haziran 25 – Temmuz 15 , Ekim 25 – Kasım 15 ve Şubat 25 – Mart 15 aralığıdır.

BALIK

 Balık kadınları doğuştan çocuk kalplidir , bu yüzden başta çocuk sahibi olmak balık kadınlarına korkutucu gelebilir ancak zamanla bunun üstesinden gelerek içindeki çocuğu tanıştırabileceği bir hayat dünyaya getirir. Balık kadınlarının hamile kalabileceği en güzel tarihler ; Temmuz 25 – Ağustos 15 , Kasım 25 – Aralık 15 ve Mart 25 – Nisan 15 aralığıdır.

 

KOVA

 Kova kadınları aşırı duygusal ve ince kalpleriyle bilinirler. Kova anneleri çocuklarıyla birlikte geçirdiği zamanın eğlenceli olması için gereken ruhu her zaman taşırlar. Duygusal yanları çocuklarıyla aralarında hiç bozulmayacak türden bir bağ oluşturacaktır. Kova kadınlarının hamile kalabileceği en doğru tarihler ; Eylül 25 – Ekim 15 , Ocak 25 – Şubat 15 ve Mayıs 25 – Haziran 15 aralığıdır.

 

3
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
1
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Mor Puhu | Gizli Mabet ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!