Gökyüzünde Özel Sembolik 22.2.2022 Fomalhault yıldızı

Mahserin Dört Atlısı Güney'in Gözcüsü Fomalhault

featured

Merhaba dostlar mutlu farkındalıklı bir hafta geçirmenizi dileyerek bu haftanın anlam kazanan günlerine değinmek isterim. 💜🙏🏻
Hafta itibariyle saat 12.18 Ay Akrep burcuna geçiş yaptı. Ay’ın Akrep’te rahat konumda olmayışı kendimizi gergin, duyguları uç noktalarda yasamamıza, manipüle edici tavır hal ve hareketlerde bulunmaya ya da karşılaşmamıza, kıskanç sahiplenme güdüsü yüksek daha kuşkucu duyguları hissetmemize neden olabilir. Devam eden dolunayın enerjisi ve Akrebin Plütonik etkileri gizli saklı ne varsa ortaya döktürür. Çözümlenmesi gereken konular netlik kazanır. Özellikle akşam saatlerine kadar ki süreçte girişimleriniz bağlantılı ön planda olan konu ne ise iş, aşk, sağlık vs aktive etme değerlendirmekte fayda var.

Akşam Gece saatleri ise Ay’ın Merkür ve Uranusten aldığı kare açı iletişim, yazışma, tartışmaya açıklık( yukarıda saydığım akrebin gölge yanlarını çıkartma) online alış veriş sorun, elektrik kesintileri, bilgisayar, tel arıza sorun, yanlış anlaşılma, mesajların yanlış kişilere gönderimi, ne umdum ne buldum mottosunu yaşamanız olasılıklı durumlar arasında akşam gece saatlerinde dikkatli olun🥀

21, 22 ve 23 Şubat önemseyecegimiz tarih sembolik yaşam kaynağımız Günes’in Fomalhault sabitiyle kavuşum da olması özellikle 22. 2.2022 tarihin de tam kavuşum yapması numerolojik anlamda da özel sayı semboligi eş zamanlılık göstergelerinde.
Hafta boyunca devam eden Mars, Venüs, Vesta ve Plutonun eşlik ettiği gezegen toplaşması 27 Şubat’ta Ay’ın da hareketi ile 24 derece Oğlak burcunda partil kavusumu ile özellikle mücadele ettiğimiz konu ne ise sorumluluk, düzen, disiplin, çalışma, özguven duygularını geliştirecek gerçekleri görmemize neden olacaktır.

Haftanın en önemli semboliği Fomalhault kraliyet yıldızından bahsetmek gerekirse, mahşerin dört atlısı, Güney’in gözcüsü Cebrail Melek ile bağlantılıdır. İnanç idealler, mistik güç, simya, sanatsal yetenek, rüyadan gelen mesaj, başarı, ünvan, onur getirir. Tabiki vaad ettiği statü şans için egodan arınma, etik değerler önemlidir. Önemli sembolik olduğu için sınavları ağırdır. Fedakarlık ister.

Bağlantılı aklıma gelen mitler Tanrı Odin ve  bilgeliğe ulasma yolunda gözünü feda etme süreci, Horus’un Osiris mücadelesinde feda ettiği sol gözü.

Feda etme balık burcu ile ilgilidir. Balık burcu son burç ruhsallık sezgisellik konuşur. Sınavı veren için ruhsal uyanıs zamanıdır.

Numerolojik değerine baktığımızda da toplamı 12  Tarot destesinde büyük arkana karşılığı Asılan Adam işaretidir. Asılan Adam Tanrı Odin ile bağlantılıdır balık burcu ile ilişkilendirilir. Hiçbir şey tesadüf değildir.

Sizlerde bu özel günde inancınız bağlantılı dua meditasyon bilinçaltına aktive edecek çalışma, regresyon, hipnoz, şifa , rüya calismalari yapabilir bilmiyorsanız destek alabilirsiniz.Ritueller için yardım etme ve feda etme olgusu önemlidir. Benim içinde özel bir işarettir. Karmadan getirdigim bir işaret. Sizlerde bu özel günün enerjisini hissedin, farkına varın, değerlendirin.

Hayrımıza ve bütünümüze 🙏🏻

 

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Mor Puhu | Gizli Mabet ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!