Gökyüzü aşka davet ediyor.

featured


Havada aşk kokusu var. Evett 9 Ocak yarın itibariyle ilişkilerde karmik iyileşme için gökyüzü fırsatlar yaratacak. Görmezden gelmeyin derim🥰

Sevgi en büyük iyilestirici güçtür. Şifadır. Sevgi alışverişini sağlıklı bir şekilde aktardığımız zaman yarattığı frekans yaşam alanımızı olumlu yönde etkiler.

Namı değer Venüs (Afrodit) Güneş’imizle partil, Juno ile 2orb kavusumda yukselenden ve Neptün’den destekleyici açıda…
Yükselen zuben el şemali sabitinde…
Dişil enerji aktif çalışıyor.🧚🏻‍♀️

Sevgi lisanımızı ifade eden gezegenimiz Venüstür. Ask, sevgi, uyum, birliktelik, anlaşma, alıcılık, birleştirme gücü, tutku, ihtiras Venüs’yen duygulardır.Karmik bir gezegendir.
Juno ikili ilişkilerde uzun vadeli birliktelikler de Venüs’ten daha güclü etkilere sahiptir. Karmik eş, aşk, sevgi bağları, evlilik gibi kurumsallaşmış ilişkilere işaret eder. Otorite Juno’dadır. Dişi enerjinin yanındadır.

Venüs ve Juno bağlantılı yorumlarımı ayrıntılı olarak geçmiş paylasimlarımda okuyabilirsiniz.

 

Güneş ile kavuşum halde olması eril ve dişil yanın birbirine çekilmesini güçlendirir. Juno’ nun kavusum yapması Venüs’ün üst oktavı Neptün’den olumlu acısı sorunlu giden ikili ilişkilerde sifalanma, karmik etkileşim, çekim, karmik birliktelikler verimliliği yüksek zamanlara işaret eder. Fırsatlar yaratır. Önemli olan fırsatları değerlendirmektir.Kavusum yapan gezegenlerin ve Juno’nun Oğlak burcunda ki seyri ilişkilerde ciddiyet, istikrar, kararlı, kalıcı çözümlemelere gitme, devamlılık seyrini ve ilişkiyi daha gerçekçi bakış açısıyla aşama kat edilmesini sağlayacaktır.

Dikkat edilecek nokta Oğlak burcunun yönetici gezegeni Satürn Merkür’le kavusumda Uranüs’ten kare açı almakta. Ani kararlar, tepkiler vermekten, gerçekleri göz ardı etmekten, sorumsuzca davranmaktan, karşı tarafı eleştirel tavırlarla stres altına sokmaktan kaçınalım. Sosyal medya kurulan iletisimlerde yanlış anlaşılmalara açık bir dönem. Özellikle dişil enerjilere sesleniyorum🧚🏻‍♀️ (havada dişil enerjinin gücü etkin.) Bu gücü olumlu yönde kullanalım.

İkili ilişkiler, karmik bağ sifalama, güçlendirme, tanrı tanrıça kutsama çalışması yapmak için özel bir zaman.

Zamanı iyi değerlendirin. Sevgiyle kabul edin.Takipte kalın 🥰🧚🏻‍♀️🙏🏻

LilithAstrology_KarmaAstrolog Çiğdem Kaya

2
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Mor Puhu | Gizli Mabet ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!