4 Rune Tılsımı

featured

Dört rune ya da dört tuz çalışması olarak bilinir. ihtiyaca göre rünler belirlenip bir tılsım haline getirilir. rünlerin amaçları yazılmıştır.

ᚠ: Fehu- Öncelikle sığırlarla ilişkilendirilen, bakmak için gereken çaba göz önüne alındığında sıkı çalışmadan gelen zenginliği simgeleyen zenginlikle ilişkilendirilen rün.

ᚢ: Uruz- Her biçimde gücü simgeleyen rün

ᚦ: Thurisaz – Tanrı Thor ve devler, Şans çağrışımı ve koruma rünü.

ᚨ: Ansuz – İletişim ve ilahi idrak ile ilişkili rün. Tanrılara, özellikle Odin’e ve bilgeliğe en çok bağlı olan rün olarak yorumlanır.

Aşağıda başkalarıyla kendi araştırmanıza dayanarak rünleri nasıl yorumladığınızı konuşmaktan.

Kendi araştırmamda, konu rün yorumu olduğunda %100 doğruluk olmadığı sonucuna vardım; hepsi subjektif. Her kişi, doğru olduğuna inandıklarına dayanarak size farklı bir şey söyleyecektir, aslında hiç kimse rünlerin doğru deşifresini kesin olarak bilemez. Gerçekten bilmek için zamanda geriye gitmeniz ve eskilerden öğrenmeniz gerekir. Rün bilgisinin resmi kaynağı olduğunu iddia eden herkes aslında kendisini doğrusunu savunur. Yaptığınız şeyde doğru hissediyorsanız, yapın. Sanatın güzeldir.

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
1
_a_rm_
Şaşırmış
1
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Mor Puhu | Gizli Mabet ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!