Angelit Taşının İyileştirici Özellikleri

featured

Angelite İhtiyacınız Varsa…

Melekler aleminden bir işaret mi arıyorsunuz? Ruh dünyası ile daha fazla bağlantı mı arıyorsunuz? Hayatında daha fazla huzura ve olumlu hislere mi ihtiyacın var? Koruyucu meleklerin taşı olan Angelit kristali, ruhunuzu ilahi olanla hizalayan nazik, iyileştirici bir taştır. Bu senaryolardan herhangi biri sizinle ilgiliyse, Angelit ihtiyacınız olan kristaldir.

Angelit koruyucu meleklerinizin nazik titreşimlerini bünyesinde barındıran huzurlu bir kristal olarak bilinir. Angelit kristali ile çalışmak ruhunuzu dinginlik ve pozitiflikle doldurur. Görünmez dünya hakkındaki farkındalığınızı artıracak ve meleklerin etrafınızda olduğunu hatırlatacaktır. Sadece göksel mavi tonlarına bakmak bile göksel alemle bağlantıyı çağrıştırır. Onun ilahi destek enerjilerini hissettiğinizde, Angelit sizinle melek alemi arasında doğrudan bir hat görevi görür.

Angelit taşı, 1987’de Peru’da keşfedilen nispeten yeni bir kristaldir. Bazen Mavi Anhidrit olarak da anılır. Bu isim, “susuz” anlamına gelen Yunanca anhydrous kelimesinden gelir. Bu, taşın susuz bir alçı taşı olarak benzersiz fiziksel özelliğine bir referanstır. Angelit kristali yalnızca alçı kristallerinin bir zamanlar suyla temas ettiği alanlarda gelişir. Milyonlarca yıl boyunca su buharlaşır ve alçı kristalleri sıkıştırılarak Angelit oluşumuna neden olur.

Angelit açık mavi eterik renginden ve bu kristalin kişinin meleklerle veya ilahi alemle olan bağlantısını güçlendirebileceği inancından gelir.

Angelit kristalinin dinginliği ruhu sakinleştirecek ve böylece daha savunmasız bir duruma teslim olabilirsiniz. Bu açıklık ve alçakgönüllülük duygusu, meleklerinizden ihtiyacınız olan yardımı istemenizi ve cevaplara açık olmanızı sağlar. Radyoda çalan şarkıda altta yatan bir sinyal tespit ettiniz mi? Zorlandığınız bir durum hakkında istemeden size mükemmel tavsiyeler veren biriyle sohbet ettiniz mi? Havada, az önce düşündüğünüz birini hatırlatan ani bir koku hissettiniz mi? Melekler, birçok farklı şekilde ve genellikle onları en beklemediğiniz anda mesajlar gönderir. Melek taşı özellikleri, meleklerinizden gelen bu ince mesajları tanımanıza yardımcı olur.

Angelit İyileştirici Özellikleri

Angelit şifa özelliklerine uyum sağladığınızda, meleklerinizin ilahi sevgisini hissedersiniz ve yalnız olmadığınızı hatırlarsınız. Yatıştırıcı ve besleyici mavi rengi ve enerjisiyle bu kristal hem fiziksel hem de görünmez dünyalarda her zaman ulaşılacak biri olduğunu hatırlatır. Sizi destek sisteminize bağlar. Angelit nefesinizle birleştirmek için akciğer alanınızı açmaya yardımcı olur. Angelit, nefesinizle bağlantı kurarak sizi kendi dışınızda aradığınız sevgi ve destek duygularını içinde bulmaya davet ediyor. Angelit ile çalışmak, kendinize dönmenize ve meleklerinizin varlığını hissetmenize yardımcı olur, böylece bir daha asla yalnız hissetmezsiniz.

Angelit Kristalinizi Nasıl Kullanırsınız?

Ruhunuzu uyandırmak için Angelit özelliklerini nasıl kullanabilirsiniz?

Angelit taşı anlamının nazik, meleksi frekansları ile kendinizi hizalamanın etkili bir yolu, onu takmayı, taşımayı ve çevrenize yerleştirmeyi içeren bir kristal programı oluşturmaktır.

Bu huzurlu melek taşından yapılmış bir takı taktığınızda, auranızı Angelit kristalinin canlandırıcı enerjisiyle doldurun. Gününüze devam ederken, koruyucu meleklerinize sürekli erişim sağlayacaktır. Çantanızda veya cebinizde bir Angelit taşı taşıyarak içsel manevi rehberinizle daha derin bir iletişim kurma niyetinizi destekleyin. Koruyucu meleğinizin desteğine ihtiyaç duyduğunuzda, kendinizi Angelit şifa özelliklerinin sakin frekanslarıyla hizalamak için kristali tutun.

İyileştirici sığınağınız veya yatak odanız gibi huzurlu ve sakin hislere ihtiyacınız olan her yere bir Angelit taşı yerleştirin. Taş, ilahi işaretlere kendinizi açmanız için bir hatırlatma olsun.

Angelit Taşı ile Frekansları Temizleyin ve Etkinleştirin

Angelit kullanımlarıyla çalışmaktan en iyi şekilde yararlanmak için önemli bir adım, önceki herhangi bir programlamanın veya eski enerjinin taşını temizlemektir. Angelitin en yüksek potansiyele sahip ruhsal hedeflerinize doğru çalışmasına izin verir. Angelit kristali temizlendiğinde ve yeni, canlı enerjiyle yüklendiğinde, içsel ruhunuzla iletişim kurma niyetinizi desteklemeye açık ve alıcı olacaktır.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Mor Puhu | Gizli Mabet ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!