Selenit Taşının İyileştirici Özellikleri

featured

Selenit Taşının İyileştirici Özellikleri

Selenite ihtiyacınız varsa…

Etrafınızda ağır veya yoğun bir enerji var gibi mi yoksa sadece havada mı duruyor? Alanınız karanlık veya havasız mı hissediyor? Bunlar, enerji alanınızda veya çevrenizde durgun bir enerji birikimi olduğunun işaretleridir. Enerjiyi temizlemenin ve titreşimi yükseltmenin zamanı geldi ve bir Selenit kristali bu iş için mükemmel bir kristaldir.

Selenit Kristal Şifa Özellikleri

Selenit, herhangi bir enerji işçisi veya kristal sevgilisinin cephaneliğinde bulunan en önemli araçlardan biridir. Selenit, enerji tıkanıklıklarını gidererek sıvı benzeri enerji akışkanlığına izin veriyor. Son derece yüksek titreşimi, enerji alanınızı en yüksek ışık titreşimleriyle doldurur, ruhunuzu yükseltir ve sizi yüksek bir varlık durumuna yönlendirir. Sadece sizin üzerinizde bu güçlü etkiye sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda kristalleriniz ve çevreniz üzerinde de benzer bir etkiye sahiptir. Selenit kristali, evinizi ve içindeki herkesi ve her şeyi arındırmak, arındırmak, temizlemek ve yükseltmek için nihai enerji aracıdır.

Kristalleri temizlemek ve şarj etmek için en güçlü ve etkili araçlardan biri olduğu için Selenit taşlarınızdan birini özellikle bu amaca adamak faydalı olacaktır. Belirli bir taşın enerjisinin eskisinden daha donuk veya daha az canlı olduğunu düşünüyorsanız, Selenit kullanarak temizleyin. Büyük bir Selenit tabağınız varsa, şarj olması için diğer taşınızı gece boyunca taşın üzerine koyabilirsiniz. Selenit asanız varsa, enerji yenilenene kadar aynı süre boyunca diğer taşını yanına koyabilirsiniz.

Enerji temizliğinin yanı sıra, Selenit kristali iyileştirme özellikleri meditasyon, reiki, nefes çalışması, yoga ve kordon kesme gibi diğer ruhsal ve enerjik uygulamalar için de güçlüdür. Meditasyon için, vücudun her iki tarafını da dengeye getirmek için her iki elinizde bir Selenit Harmonizer tutmanızı öneririz. Daha derin nefes almak ve enerjik titreşiminizi yükseltmek için göğsünüze Selenit kristal taş da yerleştirebilirsiniz.

Seleniti bir reiki uygulamasının parçası olarak kullanmak için, çakra merkezlerine yerleştirmek için hem bir asaya hem de daha küçük taşlara ihtiyacınız olacak. Asa, deneğin olumsuzluğunu ve gerginliğini gidermek için reikiye başlamadan önce kullanılmalıdır. Asayı vücudunun üzerinde tutun ve omurga boyunca hareket ederek baştan ayağa aşağı indirin. Reikiden sonra, uyumlarını dengelemek için çakra noktalarına küçük taşlar yerleştirerek seansı kapatın.

Selenit, bu beyaz kristallerle dolu muhteşem bir mağaraya ev sahipliği yapan Meksika, Chihuahua’daki Naica madeninde incelenir. Yüzeyin 300 metre altındaki bu madende Selenit, telefon direği veya sekoya ağacı büyüklüğünde devasa kristaller halinde şekilleniyor. Saten spar alçı olarak da bilinen Selenit, dünyadaki yaşamın kökenlerine ışık tutmuştur. 2004’ten önce, alçıtaşının yalnızca Dünya gezegeninde var olduğu düşünülüyordu. Ancak, 2004 yılında Mars’ta da bulunduğu doğrulandı, bu da Mars’ta suyun varlığına ve dolayısıyla yaşam olasılığına işaret ediyor.

Mitolojide Selenite, Yunan Ay tanrıçası Selene ile ilişkilendirildi. Burası aynı zamanda bu kristalin adını aldığı yer. Selenit, Meksika, Fas, Amerika Birleşik Devletleri ve dünyanın birçok yerinde bulunur.

Selenit Kristali Anlamı

Selenit kristal taşı anlamı tamamen arınma, arınma ve pozitif enerji ile ilgilidir. Taşın yumuşak beyaz görünümü, beyaz ışık ve yüksek titreşimler yayan nazik ama son derece etkili enerjisinin mükemmel bir yansımasıdır. İster kendi enerji alanınızı, çevrenizi veya kristallerinizi temizleyin, Selenit kristali iyileştirme özellikleri, istenmeyen enerjiyi ortadan kaldırmak ve onu ışık ve pozitif enerji ile değiştirmek için mükemmel şekilde uygundur.

Selenit kristal anlamı yüksek çakralara, yani yüksek bilincin merkezi olan taç çakraya bağlıdır. Bu ilişkilendirme sayesinde Selenit, enerjinizi yükseltmenize ve titreşiminizi yükseltmenize izin vererek sizi daha yüksek bir frekansa hizalar. Tüm varlığınızı ışıkla doldurarak, ruhunuzu korumak için daha düşük titreşimli enerjiyi engelleyebilirsiniz. Bu sayede Selenit, sizi karanlık enerjiden korumak için koruyucu bir taş olarak kullanılabilir.

Enerji Temizliği

Farkında olmayabilirsiniz ama gününüz ve yaşamınız boyunca çok fazla enerji topluyorsunuz ve bunların hepsi iyi enerji değil. Enerji alanınızı eviniz gibi düşünürseniz, zamanla toz, kir ve kir birikebilir ve evinizin çevresinde bir karanlık tabakası oluşturabilir. Benzer şekilde, topladığınız enerji kendi enerjinizi azaltabilir, bu nedenle enerji temizliği ruhsal, duygusal ve enerjik esenliğiniz için çok önemlidir.

Selenit kristal anlamı, enerjinizin yanı sıra çevrenizin ve hatta diğer kristallerinizin enerjisini temizlemek ve temizlemek için oldukça etkilidir. Selenit kristal taşı anlamı çok etkilidir çünkü hem daha düşük titreşim enerjisini ortadan kaldırma hem de daha yüksek titreşimlerle temizlenen her şeyi yeniden şarj etme yeteneğine sahiptir.

Kendi kişisel enerjinizi temizlemek için bir Selenit kristali kullandığınızda, onu vücudunuza yakın tutmanız önemlidir. Göğsünüzün üzerine yerleştirebilir veya cildinizin 2-3 inç üzerinde gezdirerek ve negatif enerjiyi fırçalayarak aşağı doğru süpürme hareketinde kullanabilirsiniz. Her iki yöntem de enerji alanınızı ve zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu doğal varlık durumunuzu geri kazanmak için temizlemede eşit derecede etkilidir. Enerji temizliği için Selenit kristal taşı ile çalıştıktan sonra daha parlak, daha hafif, daha mutlu ve canlanmış hissedeceksiniz.

Işığa Bağlanmak

Beyaz rengi ve son derece yüksek titreşimi nedeniyle Selenit kristal anlamı, fişe takmanız için mevcut en güçlü ışık kaynaklarından biridir. Selenit kristali iyileştirici özellikleriyle günlük olarak bağlantı kurarak, kendi iç ışığınızı karanlığın girmesinin çok daha zor olduğu bir noktaya kadar aydınlatabilirsiniz. Bu sadece enerjinizi yükseltmekle kalmaz, aynı zamanda enerjik koruma için etrafınızda bir ışık balonu oluşturmanıza da olanak tanır.

Günlük enerji bakımına ek olarak, Selenit kristal anlamı, kendinizi daha düşük bir titreşim durumunda bulduğunuzda yerinde tedavi için güçlüdür. Selenit kristalinizden gelen ışığa bağlanarak ruhunuzu yükseltebilir ve sizi aşağı çeken karanlık enerjinin üzerine çıkabilirsiniz.

Selenit Kristalinizi Nasıl Kullanırsınız?

Selenit Kristalinizi Enerji Temizliği için Nasıl Kullanırsınız

Selenit kristal özelliklerini enerjinizi temizlemek için kullanmanın en güçlü yolu kendinize bir kristal programı oluşturmaktır. Selenit kristal takı takarak, taşı taşıyarak ve evinize yerleştirerek enerjinizin ve çevrenizin her zaman temiz ve temiz olmasını sağlayabilirsiniz.

Seleniti takı şeklinde takmak, gün boyunca Selenit kristalinin anlamı ile bağlantı kurmanın güçlü bir yoludur. Selenit kolyeniz, enerjinizi sürekli olarak arındırmak için çalışır, dahili veya harici olarak ortaya çıkabilecek negatif veya düşük titreşimli enerjiyi temizler.

Taşı takmanın yanı sıra çantanızda veya cebinizde bir Selenit taşı taşımak, kendi enerjik arıtıcınızı yanınızda taşımanıza olanak tanır. Enerjinizi ağır veya yoğun hissettiğinizde, taşı göğsünüzün üzerinde tutun ve yerinde bir enerji temizliği seansı için 3 derin nefes alın.

Enerjinizi temizlemek için kristal programınızdaki son adım, taşı çevrenize getirmektir. Evinizin enerjisini temizlemek ve temizlemek için evinizde göze çarpan bir yere yerleştirin. Mekanınız için daha güçlü bir enerji temizliği için, enerjiyi pozitiflikle kapatmak ve negatifliği temizlemek için bir odanın dört köşesinin her birine bir Selenit noktası yerleştirin.

Enerji Temizliği için Selenit Kristali Niyeti: Enerji temizliği için Selenit ile çalışırken, aşağıdaki kristal niyetini kullanın: Ben arındım.

Selenit Kristalinizi Işığa Takmak İçin Nasıl Kullanabilirsiniz? 

Titreşiminizi yükseltmek ve ışığa bağlanmak için çalışıyorsanız, kendiniz için onu takmayı, taşımayı ve alanınıza yerleştirmeyi içeren bir Selenit kristal programı oluşturun.

Takı takmak, taşınızın enerjisine sürekli erişim sağlamanın en etkili yollarından biridir. İster bir bilezik ister kolye veya küpe takmayı tercih edin, Selenit kristal anlamını vücudunuza yakın tutmak, yüksek titreşimlerinden yararlanmanıza ve gününüzü geçirirken onu bir ışık kaynağı olarak kullanmanıza olanak tanır.

Işığa bağlanma konusundaki kristal uygulamanızı geliştirmek için, en çok ihtiyaç duyduğunuz anda elinizin altında olması için ışık enerjisini yanınızda tutmak için çantanızda veya cebinizde bir Selenit değnek bulundurun.

Kristal uygulamanızı tamamlamak için alanınıza bir Selenit kristali veya selenit kulesi yerleştirin. Seleniti yerleştirmek için en sevdiğimiz yerlerden biri pencere pervazıdır, böylece dışarıdan gelen ışığı yakalayabilir, ancak onu evinizde göze çarpan herhangi bir yere yerleştirmek, mekanın enerjisini yükseltmesini ve evinizin yüksek bir sığınak olmasını sağlayacaktır.

Selenit Kristalinin Işığa Bağlanma Niyeti: Işığa bağlanmak için Selenit ile çalışırken, şu kristal niyeti kullanın: “Ben sevgi ve ışığın en yüksek titreşimleriyle doluyum.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Mor Puhu | Gizli Mabet ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!