Apatit Taşının Özellikleri ve Faydaları

featured

Apatit- Tezahür Taşı

Apatit Nedir?

Apatit, değişen mavi-yeşil renk tonlarında ve bazen nadir bir sarı renkte bir fosfat mineralidir. Rastgele koyu ve açık renk lekeleri olan yarı saydam veya opak bir taş bulundu.

Apatit, Mohs sertlik ölçeğinde 5 olarak derecelendirilmiştir.

Apatitin Metafiziksel İyileştirici Özellikleri Nelerdir?

Metafizik olarak, Apatit kafa karışıklığını gidermeye yardımcı olur ve bize netlik getirir. Öğrenme arzunuzu harekete geçirir. Başkalarıyla daha iyi iletişim kurmamıza yardımcı olur.

Yaratıcılığı artırmak istiyorsanız, düşüncelerinizi ve fikirlerinizi geliştirmenin yanı sıra motivasyon getirmenize yardımcı olduğu için Apatit sizin için mükemmel bir taştır. Nihayetinde ‘sıradan düşünmenizi’ sağlar. Barış ve uyum, Apatit’in ek faydalarıdır.Tezahür söz konusu olduğunda, Apatit bir hayat değiştiricidir. Çünkü getirdiği netlik ve motivasyonla, kafanıza koyduğunuz ve başaramayacağınız hiçbir hedef yok.

Fiziksel olarak açlığı ve diğer dürtüleri bastırmaya yardımcı olan harika bir taştır. Eklemle ilgili sorunlar ve kalsiyum emilimi için sıklıkla önerilir.

Apatite Çekildiyseniz:

Hayatınızda değişikliğe ihtiyaç duyduğunuzu gösterir. Biraz apatit al ve bir şeyler yap!

Apatit Sembolizmi:

Çakra: Boğaz

Zodyak: İkizler

Doğum taşı: Aralık

Eleman: Hava

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Mor Puhu | Gizli Mabet ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!