Bir Şişe İçine Cin Nasıl Hapsedilir.

featured

Bu parşömende (Fozi, 1302 AH / 1884 AD) daha çok bir temsil olsa da eski Arap grimoire’larından nasıl olduğunu açıklayan birçok ritüel vardır. Gördüğünüz parşömende, insanlarına musallat olan (negatif varlıkları) ele geçirme tedavisi ile ilgili olarak bir örnek verilmiştir.

Vücuda giren kötü bir ruhu araştırmak, onu durdurmak ve etkilerini kesmek istediğinizde, hastanın (negatif varlık tesiri içinde olan kimsenin) alnına Dört büyük meleğin adı yazılır. İsimleri yazarken musallat varlığın adı sorulur.

Bu tür hapsetme çalışmalarında musallat varlık, mutlaka yardım isteyecek ve onu bırakmanızı isteyecektir, tehdit edecek, musallatlı kimseyi krize sokacaktır.

Sonra hastanın sol elinin serçe parmağını tutun ve parmağı bir cam şişeye koyun ve şişede bir siluet görene kadar daveti (Davah*) okuyarak onu şişeye girmesini emredin.

Şişenin içinde musallat görültükten sonra, cam şişenin ağzını mumla kapatın (mühürleyin) ve o mührün üzerine “ قوله الحق وله الملك” yazın.

 

* Bu yazı bir tarif değildir. Metnin basit bir tercümesidir. Örnek olarak verilmiştir. Al-Dawah, yazıya dahil edilmemiştir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Mor Puhu | Gizli Mabet ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!