19 Aralık İkizler Dolunayı

Jüpiter destekli yılın son Dolunayı

featured

An itibarı ile sabah saatlerde ikizler burcunda betelgeuse etkili Jüpiter destekli yılın son dolunayını yaşadık.

Değisken karekterli ikizler burcunun bireysel anlamda ki enerjisi bizlere olaylara daha meraklı, konuşkan, irdeleyen, öğrenmeye, öğretmeye açık, hızlı hareket etme hızlı çözüm üretme , tez canlılık gölge yönüyle dedikodu, kulaktan dolma bilgiler, sorumluluk almama, kaçış (yalan), kandırılmış, dolandırılma, alaycı konuşma enerjilerini de beraberinde yaşayacağımız bir deneyim alanından geçecegiz.

Dolunay Betelgeuse etkili dedik şans, güç, başarı, kadın şifasıdir. Fakat etkisi 28 derece de daha güçlü ve yerleşim itibariyle zayıf olduğundan İkizler yöneticisi etkilerini fazla hissedemiyecegiz.

  • Harita da Yay burcu yükselişte yönetici gezegeni Jüpiter destek açılarda. Venüs ise durağan pozisyonundan geri harekete geçiş yaptı. Üstüne Plüto ile kavusumda ve çokta haz etmediği Oğlak burcunda…

Bireysel anlamda ilişkilerde değer duygularımızı, maddi alanımızı , karşı taraftan beklenilen sorumluluklarin yerine getirilmesi, ilişkide ciddiyet, uzun vadeye yayma duygularını geliştirirken duygusal hareketten çok daha rasyonel, sağlıklı, kalıcı çözümlerle gelinmesi duygusunu yaşatacaktır. Ayrıca geçmişte ki sorunlu ilişkiler, nedensiz ayrılıklar, geçmiş karmik sevgililer bu dönemde patır patır karşınıza cikabilir. Şaşırmayın 😊

Venüs karma gezegenidir. Oğlak burcunun yöneticisi karmanın lordudur. Üzerine retro harekette pek tabi bu işaret karmik ilişkilerde hesap kesim zamanlarını da öngörmektedir. Dediğim gibi bir anda karşınıza çıkan eski sevgililer şaşırtmasın bu ikili ilişkinize olumsuz anlamda enerjisini yansıtan üçüncü kişiler de olabilir. Evren al-ver döngüsünü çalıştırıyor. Uyarı Venüs Plüto ile kavusumda kıskanç, manipüle eden, baskıcı, tacizkar, ya benimsin ya benim duygusunu yaşatan ilişki enerjisini calıştıracagindan siz ya da partneriniz bu konuda daha dengede ölçülü hareket etmelisiniz. Zararlı bir partner adayı ise korunmayı unutmamalı destek almalısınız.Dogru iletişim bu zamanlarda önemli.

Dolunay 1-7 kasbında sen ben çatışmasını yasatır. Bu bağlamda Venüs Oğlağın soğuk kanlı düşünce davranışlarını pozitife dönüştürmek, ikizlerin olayları icsellestirmeden iletişim kurması sifalanma da yarar sağlayacaktır. İçinde bulunduğunuz koşullar değişkenlik gösterebilir. Bir küs bir barış halleri çift yönlü bakın. Kaçmayın irdelemeden sorugulayın duygusal değil mantıklı çözüm arayışı içinde olun.

Bunun dışında finansal konularda ki belirsizlik devam edecek. Para piyasalarında ki olumsuz gidişat halkı (Türkiye’nin 12.evinde ) geçim sıkıntısı maddi kayıplara, borç, haciz, tutulmamış gerçekleşmeyen iş akitlerine, bozulan iş ortaklıkları, Venüs retro oğlak etkisi borsa, finans,altın, bankacılık, kripto para, alım satım, gıda sektörünü ciddi şekilde sallantı eşiğine getirecektir. Ticari alanda gecikmeler yaşanabilir. İstenilen terfi maaş beklenilenin altında yaşanabilir.

Büyük şirketler, banka, şirket iflasları, devretme, gemi deniz yurt dışı taşımacılığı vergilendirme de artış, gizli eller, siyasi çıkmaz, mafyatik kişiler olayların konuşulması, sırların medya ile ifşası, hapishane, tutuklu kişiler, cezaevleri, yoğun bakım sayısında artış buna bağlı alınan karar yapılandırma, ilaç şifası, toprak, yeraltı, maden ocakları sarsıntıları, gündemimizde yer alacak konular arasında olacaktır.

 

Sağlık açısından estetik ameliyatlar için uygun bir zaman değil. Diz, dirsek, dişler, bel fıtığı (bel bağlantılı sağlık sorunları),böbrekler, kemik, eklemler, kol, parmaklar, ciğerler solunum yolunu etkileyen organlarımızı korumalı dikkat etmeliyiz.

Ocak sonuna kadar daha dikkatli hareket etmekte fayda var. Enerji yoğun çalışacak.Kisisel haritalarımızda etki derecesi ( -/+) aldığı konfigürasyon a göre değişir.

Hayrımıza ve bütünümüze

Lilith.Astrology_Karma Astrolog Çiğdem Kaya

2
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Mor Puhu | Gizli Mabet ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!