Lapis Lazuli Taşının İyileştirici Özellikleri

featured

Lapis Lazuli’ye ihtiyacınız varsa…

Hiç çok fazla seçeneğiniz veya seçeneğiniz olduğu ve sizi hiç karar veremeyecek durumda hissettiğiniz analiz felci yaşadınız mı? Hayatınızdaki karar vermeyi başka birine devretmeyi daha kolay buluyor musunuz? Bu sorulardan herhangi birine evet dediyseniz, Lapis Lazuli taşına ihtiyacınız var.

Lapis Lazuli Şifa Özellikleri

Bir bilgelik, sezgi ve hakikat taşı olan Lapis Lazuli anlamı, kendisiyle olan bağını derinleştirmek isteyen herkes için güçlü bir kristal olarak bilinir. Lapis Lazuli özellikleri, sezginin ve içsel bilgeliğin merkezi olan üçüncü göz çakrasını açmasıyla bilinir. Lapis Lazuli kristal anlamının enerjisi, içe dönme ve gerçeğinizi ortaya çıkarma yeteneğinizi geliştirerek, kendi gücüne ve özgün benliğine adım atmaya hazır olan herkesi destekleyebilir.

Lapis Lazuli anlamı, mavi tonları kadar zengin bir tarihe sahiptir. Lapis Lazuli anlamı “mavi taş” anlamına geldiğinden, rengi o kadar benzersizdir ki, aslında görünüşünden dolayı adlandırılmıştır. Bu kristalin, antik Çin ve Yunan uygarlıklarından Pers kültürlerine ve daha fazlasına kadar, zaman ve mekan boyunca çeşitli kültürlerle sonsuz bağlantıları vardır.

Rönesans döneminde, Lapis Lazuli taşı genellikle öğütülmüş ve mavi boya oluşturmak için kullanılmıştır. Toz halindeki taş, Eski Mısır’da, en ünlüsü Kleopatra tarafından mavi kaptırıcılarda da kullanılmıştır. Lapis Lazuli kristali ayrıca kraliyet mezarlıklarını süslemek için kullanıldı ve Kral Tut’un lahitinin Lapis Lazuli taşlarıyla süslendiği söylendi. Lapis Lazuli anlamının giydiği mavi göz farına benzemesinin yanı sıra, ruhları öbür dünyaya yönlendirmeye yardımcı olduğuna inanılıyordu. Lapis Lazuli kristalleri öncelikle Afganistan, Arjantin, Şili, İtalya, Rusya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunur.

Lapis Lazuli Anlamı

Lapis Lazuli kristali anlamı, kişinin zihinsel farkındalığı ve sezgisiyle yakından bağlantılı olan indigo kristallerinin özellikleriyle ilişkilidir. Bazen bilgelik koruyucusu olarak anılan Lapis Lazuli, özgün benliğinizle bağlantı kurma ve kendi bilginizin değerini anlama yeteneğinizin kilidini açar.

Hayatınıza Lider Olun

Sahiplik ve liderlik, profesyonel bir ortamda önemli bir rol oynayabilir, ancak aynı zamanda kişisel yaşamınız üzerinde de büyük etkileri vardır. Hayatınızda karar verme gücünü başkalarına sık sık veren biri olduysanız, Lapis Lazuli gücünüzü geri kazanmanıza ve sürücü koltuğuna geçmenize yardımcı olabilir.

Lapis Lazuli kristali anlamı, solar pleksus çakrasını ve üçüncü göz çakrasını dengelemeye yardımcı olan altın pirit inklüzyonları ile güneş enerjisine bağlıdır. Bu iki enerji merkezi uyum içinde olduğunda, kişisel arzularınızı ilahi irade ile birleştirir. Lapis Lazuli anlamını ve kullanımlarını günlük yaşamınıza entegre etmek, ışığınızı dünyaya güvenle ve özgünlükle yaymanız için size güç verecektir.

Bir güven ve bilinç yerinden, hayatınızın kontrolünü daha rahat bir şekilde üstlenebilirsiniz. Artık kontrol sizde olduğuna göre neyi farklı yapardınız? Bir dahaki sefere bir seçim veya kararla karşı karşıya kaldığınızda, Lapis Lazuli anlamının sizin için doğru olan bir şekilde ilerlemeniz için sizi güçlendirmesine izin verin. Bu kristal, iş veya kariyer değiştirmek veya taşınmak gibi hayatlarında büyük bir değişiklik yapmak isteyenler için özellikle güçlüdür. Sizin için en iyi hareketin ne olduğundan emin değilseniz veya başkalarının fikirlerinin sizi belirli bir yöne yönlendirmesine izin verdiyseniz, Lapis Lazuli kristali anlamı size hayatı kendiniz için yaşamayı hatırlatacaktır. Sizin için en iyisinin ne olduğunu biliyorsunuz ve hayatta kendi lideriniz olmaya hazırsınız.

İç Bilgeliğinize Güvenin

Lapis Lazuli anlamının enerjisi, derin bilgelik kuyusu ile bağlantı kurduğunuzda otantik benliğinizi keşfetmenize yardımcı olacaktır. Sezginizi güçlendirerek ve zihinsel farkındalığınızı genişleterek, Lapis Lazuli kristali anlamı, içinizdeki bilgi ve güce nasıl erişeceğinizi gösterir.

Bu taşın göksel mavi tonları bilincinizi genişletir ve zihninizi bilgi ve bilgelik alemine açar. Lapis Lazuli, eski zamanlarda kullanıldığı gibi, anlamı ve kullanımları, daha yüksek bir varlık durumuna ulaşmanıza ve zihinsel kapasitenizi yükseltmenize yardımcı olabilir. Rehberlik veya bilgi istemek istediğinizde, Lapis Lazuli’nin iyileştirici özellikleri, içe dönmeyi ve kendinize güvenmeyi hatırlamanıza yardımcı olur. Kendi bilge tavsiyenle kendini şaşırtabilirsin.

Lapis Lazuli Kristalinizi Nasıl Kullanırsınız?

Liderlik için Lapis Lazuli Kristalinizi Nasıl Kullanırsınız?

Lapis Lazuli özelliklerini hayata liderlik etmek için kullanmanın en sevdiğimiz yolu, kendinize bir kristal programı oluşturmaktır. Lapis Lazuli kristal takılar takarak, taşı taşıyarak ve onu alanınıza dahil ederek, hayatınızın tüm yönlerinin sorumluluğunu almak için kendinizi güçlendirebilirsiniz.

Lapis Lazuli’den yapılmış kristal takılar takmak, gün boyunca taşın enerjisiyle bağlantı kurmanın güçlü bir yoludur. Lapis Lazuli bileziğiniz, kolyeniz veya küpeleriniz, başkaları ne derse desin veya ne düşünürse düşünsün, her günün her anında gerçek siz olduğunuzu hatırlatabilir.

Taşı takmaya ek olarak, çantanızda veya cebinizde bir parça Lapis Lazuli taşımak, bu zor anlarda yakınınızda olmasını sağlar. Ne zaman bir kararla karşı karşıya kalsanız, kristalinizi alın ve güçlendirici enerjisiyle bağlantı kurmak için elinizde tutun.

Kristal programınızdaki son adım, Lapis Lazuli anlamını çevrenize getirmektir. Kim olduğunuza ve hayatta ne istediğinize sadık kalmanız için sürekli bir hatırlatma alabilmeniz için masanızın yakınında veya çok zaman harcadığınız herhangi bir yerde saklayın.

Lapis Lazuli Kristali Netlik Kazanma Niyeti: Hayatınızda liderliği almak için Lapis Lazuli ile çalışırken, şu kristal niyeti kullanın: Kendi hayatımda liderliği alıyorum.

Bilgeliğinizden Yararlanmak İçin Lapis Lazuli Kristalinizi Nasıl Kullanırsınız?

İç bilgeliğinizden yararlanmak için, onu giymeyi, taşımayı ve alanınıza yerleştirmeyi içeren bir Lapis Lazuli kristal programı oluşturun.

Lapis Lazuli’den yapılmış bir takı takmak, enerji alanınızda sürekli bir kristal enerji akışı tutmanızı sağlar. Giydiğinizde Lapis Lazuli kristal anlamı üzerinizde sürekli bir etki bırakır ve size içinizde büyük bir bilgi birikimi olduğunu hatırlatır.

Kristal uygulamanızı geliştirmek için çantanızda veya cebinizde bir parça Lapis Lazuli bulundurun. Ne zaman içsel bilgeliğinize erişmek isterseniz, kristal bunu yapmanıza yardımcı olmak için orada olacaktır.

Kristal programınızı tamamlamanın son adımı, mekanınıza bir Lapis Lazuli taşı yerleştirmektir. Lapis Lazuli anlamı ile bağlantı kurmak istediğinizde, sezginin merkezi olan üçüncü göz çakranızı uyandırmak için alnınıza tutun. Kristalinizi kullanmadığınız zamanlarda bile, Lapis Lazuli özellikleri zihinsel farkındalığı ve daha derin sezgiyi kolaylaştırmak için enerji yayar.

Lapis Lazuli Kristali İç Bilgeliğinize Dokunmak İçin Niyet: Lapis Lazuli ile içsel bilgeliğinize erişmek için çalışırken, şu kristal niyeti kullanın: İç bilgeliğime dokunuyorum.

Lapis Lazuli Anlamını Geliştirmek İçin Kristalinizi Temizleyin ve Etkinleştirin

Rehberliği ve içsel bilgeliği ve sezgiyi desteklemesiyle bilinen bir taş olan Lapis Lazuli anlamından en iyi sonucu almak için, bir niyetle programlamadan ve enerjisini terapötik bir uygulamada kullanmadan önce özelliklerini temizlediğinizden ve etkinleştirdiğinizden emin olun. Lapis Lazuli özelliklerini temizleyerek ve şarj ederek, enerjisi, özgünlük ve kendi kendini güçlendirme için yeni programlamaya açık ve alıcı olacaktır.

Lapis Lazuli taşını güneşte veya ay ışığında yıkamak onu doğaya geri getirir, onu dünyadan gelen saf ışıkla doldurur ve eski veya zehirli enerjiyi temizler. Güneşin arındırıcı gücü ve hayat veren unsurları, Lapis Lazuli’nin iyileştirici özelliklerini en parlak frekanslarla aşılayacak, onu en yüksek formuna döndürecek ve derin mavi tonunu daha da parlak ve yoğun hale getirecektir. Taşınızı en az 4 saat veya daha fazla süre boyunca güneşte veya dolunay ışığında dışarıda bırakın ve siz lacivert taşının anlamının enerjisi temizlenecek ve ruhsal hedeflerinizle bağlantı kurmak için ilerledikçe yeni programlamaya hazır olacaktır.

Lapis Lazuli Anlamı ile Bağlantı Kurmak İçin Şifa Düzenleri

Kendini yansıtmayı ve içsel bilgiyi destekleyen ve teşvik eden bir taş olarak Lapis Lazuli anlamı ve kullanımları meditasyon pratiğinizi derinleştirmek için harika bir araçtır. Bu bilgelik ve sezgi taşının iyileştirici özelliklerini en üst düzeye çıkarmak için, netlik ve odak için ortada bir Berrak Kuvars noktası olan bir şifa ızgarasının parçası olarak kullanın, koruma ve topraklama için altta Dumanlı Kuvars ve sizi destekleyen diğer çevreleyen taşlarla birlikte kullanın.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Mor Puhu | Gizli Mabet ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!