Lucifer Daveti

featured

Paktın Liderleri: Lucifer, Belzebut ve Astarot

Büyük Çağrı

Le Grand Grimoire avec La Grande Clavicles de Salomon, Avignon 1840

“İmparator Lucifer, tüm isyankâr Ruhların Efendisi, bir anlaşma yapmak arzusuyla hitap ettiğim davette bana lütufta bulunmanızı rica ediyorum. Ey Prens Beelzebuth, anlayışıma göre beni koruman için sana yalvarıyorum. Ey Kont Astarôt! bana lütufkar ol ve bu gece büyük Lucifer, bana bir insan sureti altında, kötü kokulardan arınmış olarak görünmesini teklif ettiğim.

Anlaşma sayesinde bana tüm zenginlikleri vermesini nasip et. İhtiyacım olan Ey büyük Lucifer, nerede olursa olsun, meskeninden ayrılman ve benimle konuşmak için buraya gelmen için sana dua ediyorum.

Yoksa, yaşayan güçlü Tanrı’nın, O’nun sevgili Oğlunun ve Kutsal Ruh’un gücüyle seni zorlayacağım. Derhal itaat et, yoksa Süleyman’ın büyük Klavikula’sındaki güçlü sözlerin gücüyle sonsuza dek işkence göreceksin. Ozaman hemen görün, yoksa Klavikula’daki bu büyük sözler sayesinde sana ısrarla işkence edeceğim.

Aglon, Tetragram, vaycheon stimulamaton ezphares Retragrammaton  olyaram irion esytion existion eryona onera orasim mozm messias soter Emanuel Sabaoth Adonay, te adoro et te invoco. Amen.”

Kaynak : Le Grand Grimoire avec La Grande Clavicles de Salomon, Avignon 1840

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Mor Puhu | Gizli Mabet ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!