Obsidyen Taşının İyileştirici Özellikleri

featured

Obsidyene ihtiyacınız varsa…

Enerji alanınızdan daha karanlık veya daha ağır enerjinin bir kısmını salıvermeye hazır mısınız? İyileşme yolculuğunuzda sizi destekleyecek ve rahatlatacak bir müttefik mi arıyorsunuz? Obsidyen kristalinin topraklayıcı, yansıtıcı ve koruyucu enerjisi, bu amaçlar ve daha fazlası için enerji aleti sandığınıza eklemek için onu çok yönlü ve güçlü bir enerji aleti yapar.

Obsidyen Taşının Özellikleri

Obsidyen kristal özellikleri, stabilize edici ve topraklayıcı etkileriyle bilinir, bu da onu dağınık enerjilerde hüküm sürmek için mükemmel bir kristal yapar. Obsidiyen şifa özellikleri, güvenlik ve temel duygumuzu yöneten enerji merkezi olan kök çakra ile bağlantısı sayesinde, enerjik koruma ve enerji istikrarı ile ilgili niyetleri destekleyebilir.

Obsidiyen taşı ayrıca, özellikle zamanla ortaya çıkan bir iyileşme sürecinde yanınızda taşıyabileceğiniz güvenilir bir arkadaştır. Obsidiyen anlamının özellikleri, yolculuk ne kadar uzun sürerse sürsün, zorlukların üstesinden gelmek için gereken gücü ve sabrı bize verir.

Şifa anlamına gelen Obsidiyen kristali, bu taşın yansıtıcı doğası ile güçlendirilmiştir. Bir ayna gibi, Obsidiyen, utangaç olabileceğiniz kısımlarınızı görmenize yardımcı olur. Obsidiyen anlamının desteğiyle bu dürüst değerlendirme ve öz yansıtma yoluyla, bu olumsuz enerjileri tanımlayabilir ve serbest bırakabilirsiniz.

Obsidiyen’in birçok çeşidi vardır ve her türün kendine özgü bir enerjisi vardır. Silver Sheen Obsidian, Rainbow Obsidian, Black Obsidian veya başka bir türle çalışıyor olsanız da olasılıklar ve faydalar sonsuzdur.

Obsidiyen taşının anlamı, ok uçları ve diğer aletleri yapmak için kullanıldığı Paleolitik dönemlere kadar uzanabilir. Tarih öncesi zamanlarda, Obsidiyen anlamı ve kullanımları sadece bir peştemal süslemenin şık bir yolu değildi. Bu savaşçı taş aynı zamanda atalarımızı yağmacı istilacılardan ve avlanma tehlikelerinden de korudu. Derin, parlak parlaklığı için değer verilen Obsidyen kristal anlamı, çok çabuk soğuyan erimiş lavdan oluştuğu için genellikle volkanik cam olarak adlandırılır. Birçok kültür, obsidyen kayasını, yıldızları gözlemlemek ve kehanetler yapmak için manevi müttefik olarak kullandı. Obsidiyen Avrupa, Japonya, Meksika, Güney Amerika, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer birçok yerde bulunur.

Obsidyen Anlamı

Siyah Obsidyen Ayna

Obsidiyen anlamı karanlık kavramıyla bağlantılıdır ve tıpkı sürekli dönen gezegenimiz ve onun gece ve gündüz evreleri gibi, insan ruhu da aydınlık ve karanlık unsurlarını içerir. Güçlü bir koruma taşı olan Obsidyen kristali anlamı, karanlık gölge tarafınızı tanımlamanıza yardımcı olur, böylece iyileştirici özellikleri onu ruhunuzdan uzaklaştırabilir. Obsidyen taşı, karanlık enerjilerden saklanmak yerine, olumsuzluklara ışık tutar ve onu temizler, ışığa ve sevgiye giden yolu seçmemize yardımcı olur.

Yansıtıcı doğası ve koruyucu enerjisinin yanı sıra çok çeşitli varyasyonları nedeniyle bir Obsidyen kristali, ruhunuzu korumaktan daha derin enerjik şifa ve kendini keşfetmeye kadar çeşitli niyetler için çok uygundur. İster taşla meditasyon yapın ister alanınıza koyun ister enerjik bir koruma olarak yanınızda taşıyın, Obsidyen anlamı ile çalışmanın faydaları oldukça etkilidir.

Obsidyen kristal anlamının bir diğer önemli yönü, birlikte çalışmayı seçtiğiniz Obsidyen türüdür. Farklı renkleri ve enerjileri nedeniyle her tür farklı bir niyeti destekleyebilir. Örneğin, gökkuşağı tonları nedeniyle, bir Gökkuşağı Obsidyen özellikle kalp meseleleri için yararlıdır. Gümüş Parlak Obsidyen içindeki gümüş benekler, ona koruma ile ilgili niyetleri destekleyen güçlü bir temizleme enerjisi verir. Yansıma ve içsel iyileşme için, Siyah Obsdiyenin ayna benzeri kalitesi en iyisidir.

Koruma

Obsidyen anlamı, koruma için en güçlü anlamlardan biridir, ancak diğer birçok koruyucu kristalden farklı çalışır. Koruma için diğer karanlık taşlar sizi olumsuzluktan koruyarak çalışırken, bir Obsidyen kristali enerji alanınızdaki olumsuzluğu yüzeye çıkarır ve tuttuğunuz istenmeyen enerjiyle yüzleşmenizi sağlar. Farkındalığınızı bu karanlık enerjilere getirerek, onları serbest bırakabilirsiniz.

Obsidyen iyileştirici özellikleri ayrıca topraklama ve güvenlik hissi sağlayarak enerjinizi korur. Obsidyen taşı, kök çakranızı dengeleyerek ve temizleyerek, kendinizi desteklenmiş ve korunmuş hissedebilmeniz için toprağa ve temelinize demir atmanıza yardımcı olur.

Enerji Şifası

Daha yaygın olarak koruyucu bir taş olarak düşünülse de Obsidyen kristali anlamı da enerji temizleme ve iyileştirme için son derece güçlüdür. Enerjisi, herhangi bir toksik veya ağır duyguyu dışarı çıkarmaya yardımcı olabilir, böylece onları işleyebilir ve daha derin iyileşme sürecine başlayabilirsiniz. İster kalp kırıklığından ister kederden, kayıptan ya da başka herhangi bir zor duygusal deneyimden şifalanıyor olun, ihtiyacınız olan duygusal ve enerjik destek için Obsidyen kristal taşınıza başvurun.

Obsidyen koyu rengi nedeniyle yoğun veya karanlık enerjiyi emebilir. Karanlığı taşınıza teslim edebilir ve daha aydınlık günlere geçebilmeniz için bu enerjileri sizin için taşımasına izin verebilirsiniz.

Obsidyen Kristalinizi Nasıl Kullanırsınız?

Obsidyen Kristalinizi Koruma İçin Nasıl Kullanırsınız?

Obsidyen özelliklerini koruma için kullanmanın en sevdiğimiz yolu, kendinize bir kristal programı oluşturmaktır. Obsidyen kristal takılar takarak, taşı taşıyarak ve mekanınıza dahil ederek koruyucu enerjisini hayatınızın her alanına taşıyabilirsiniz.

Takı şeklinde Obsidyen takmak, gün boyunca taşın enerjisiyle bağlantı kurmanın güçlü bir yoludur. Obsidyen bilekliğiniz, kolyeniz veya küpeleriniz, salmak istediğiniz herhangi bir negatif enerjiye farkındalık getirebilir.

Taşı takmaya ek olarak, çantanızda veya cebinizde bir parça Obsidyen taşımak, etrafınızda ekstra bir koruyucu enerji katmanı oluşturmanıza olanak tanır.

Koruma için kristal programınızdaki son adım taşı çevrenize getirmektir. Çevrenizi ve içindeki herkesi korumak için Obsidyen kristalinizi mekanınızda öne çıkan bir yere yerleştirin.

Koruma için Obsidyen Kristal Niyeti: Koruma için Obsidyen ile çalışırken, şu kristal niyeti kullanın: “Korunuyorum.”

Obsidyen Kristalinizi Enerjik Şifa için Nasıl Kullanırsınız? 

Derin enerjik şifa için, kendiniz için onu giymeyi, taşımayı ve alanınıza yerleştirmeyi içeren bir Obsidyen kristal programı oluşturun. Obsidyen takı takmak, hareket halindeyken bu taşın iyileştirici faydalarına erişmenizi sağlar. İster obsidyen kolye olarak kalbinizin üzerine, ister bileklik olarak bileğinize, hatta küpe olarak taksanız da bu kristal şifa yolculuğunuza her zaman öncelik vermeniz için size rehberlik edebilir.

Şifa için kristal uygulamanızı geliştirmek için, çantanızda veya cebinizde bir küp Obsidyen taşı bulundurun. İyileşme yolculuğunuzda desteğe ihtiyacınız olduğunda, kristalinizi tutun ve ruhunuzu rahatlatıp teselli etmesine izin verin.

Kristal uygulamanızı tamamlamak için alanınıza bir Obsidyen kristali yerleştirin. Şifa için, onu kutsal alanınıza veya meditasyonları veya diğer şifa terapilerini uyguladığınız her yere yerleştirin, böylece bu uygulamalara dahil edebilirsiniz.

Enerjik Şifa için Obsidyen Kristal Niyeti: Kalbinizi iyileştirmek için Obsidyen ile çalışırken, şu kristal niyeti kullanın: “Kalbimdeki ağırlığı bıraktım.”

Obsidyen Anlamını Geliştirmek İçin Kristalinizi Temizleyin ve Etkinleştirin

Güçlü bir koruma ve ruhsal arınma taşı olan Obsidyen kristal anlamı, olumsuz duyguları yüzeye çıkarmakla bilinir. Günlük yaşamınızda veya meditasyon sırasında birkaç kez kullanıldıktan sonra, Obsidyen taşı tüm toksik enerjinizi aldığından donuk ve canlı görünmeyebilir. Bu nedenle, Obsidiyen anlamının frekanslarını temizlemek ve yüklemek önemlidir, böylece yeni niyetlerle programlamaya açık ve alıcı olur.

Obsidyen kristal anlamının özelliklerini temizlemek ve şarj etmek söz konusu olduğunda, Adaçayı, Palo Santo ve günlük sakısından gelen kutsal dumanın geleneksel kullanımı, zamanla birikebilecek eski, durgun enerjiyi uzaklaştırmanın en hızlı yollarından biridir. Bu çok yönlü enerji temizleme aracını hemen hemen tüm diğer temizlik uygulamalarıyla birlikte kullanabilirsiniz. Obsidyen taşınızı 30 saniye boyunca veya enerjisinin hayata geri döndüğünü görene kadar tamamen kutsal dumana daldırın.

Obsidyen Anlamı ile Çakra Şifa Izgaraları

Obsidiyen anlamı, çok çeşitli şifa düzenlerinde kullanılabilen çok yönlü bir kristaldir. Şifa düzeninde Obsidiyen anlamı ve kullanımları ile nasıl çalışılır: Karşılık gelen çakra taşlarını vücudun her bir enerji merkezine yerleştirin, topraklama ve koruma için Obsidiyen ayakların altına yerleştirilir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
1
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Mor Puhu | Gizli Mabet ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!