Şamanik Sürgün Ritüeli

featured

Şamanik Sürgün Ritüeli

“Şaman çemberi çizme ritüeli” olarak bilinen, diğer tüm şamanik uygulamaların temeli olan bir temizleme/defetme ritüelidir. Şamanik (büyülü) bir daire çizmenin temel amaçlarından biri, şifa, çağırma, çağrıştırma, büyücülük vb. dahil olmak üzere daha fazla majikal uygulamalar için dengeli bir kap/alan hazırlamaktır.

Sihirli pusulanızı ayarlayın

Herhangi bir sihir uygulamasındaki ilk nokta, içsel pusulanızı ayarlamaktır, yani ritüelinizi gerçekleştirmek istediğiniz uzaydaki ana yönleri bulmaktır. DOĞU, BATI, GÜNEY, KUZEY’i bulmak için bir pusula (Analog veya dijital) kullanın ve ilgili simya sembollerini kullanarak bunları uygun şekilde işaretleyin.

 

Doğada şamanik bir çizin (taşlarla olabilir) ateşi, ruhu temsil eden dairenin ortasına yerleştirin.kapalı alanda yapılan ayinlerde ateş ritüel alanının ortasına yerleştirilir.

Doğu-Hava ile başlayın ve Güney-Ateş, Batı-Su, Kuzey-Dünya ve Merkez-Ruh’a hareket eden beş elemente dayalı çarkınızı fiziksel ya da imaj yolu ile çizin

Fiziksel Ritüeller veya meditasyonlar yoluyla, elementler şifa ve tezahür için çağrılır.

Ayağa kalk ve doğuya bak. Başınızın tepesine dokunan parlak beyaz bir ışık hayal et. Işığa bağlanmak ve alnına getirmek için (üçüncü göz çakrasına) ışığı bir athame ya da işaret parmağın ile al ve alnına getir. (Unutmayın fiziksel çalışmalar yerine trans halinde iken imaj ile çalışabilir)

Alnına dokunun ve “WAKANDA’ya” deyin. Göğsünüze dokunun ve “ToMICHAB0” deyin. Sağ omzunuza dokunun ve “IOSKEHA’ya” deyin. Sol omzuna dokunun ve “WHOPE’a” deyin.

Parmakları göğsün üzerinde kenetleyin ve şöyle deyin: “Ve tüm Atalara şükrediyorum.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Mor Puhu | Gizli Mabet ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!