Yeşim Jade Taşının İyileştirici Özellikleri

featured

Yeşim Jade Taşının İyileştirici Özellikleri

Yeşim’e ihtiyacınız varsa…

Refah yolunuzun engellendiğini düşünüyorsanız, yolu temizlemek için Yeşim kullanın. Planlarınızı hayata geçirmekte zorlanıyor musunuz? Yolda tümseklerle karşılaştığınızda hemen pes ediyor musunuz? Gerçekçi olmayan hedefler belirleyip bunlara ulaşamıyor musunuz? Yeşim kristalinizin kendi kendini sınırlayan davranışların üstesinden gelmenize yardımcı olmasına izin verin, böylece işinizden sağlığınıza ve genel mutluluğunuza kadar hayatınızın her alanında bir refah durumuna ulaşabilirsiniz.

Yeşim Kristal Şifa Özellikleri

Kendinizi Yeşim kristalinin cazibesine kapılmış olarak bulursanız, bu çok ihtiyaç duyulan varoluşsal bir değişim zamanının geldiği anlamına gelebilir. Yeşim kristali özellikleri, geçmiş kendi kendinize empoze edilen sınırlamaları görebilmeniz için size bilgelik verir ve bu kazan-kazan-deneme tavrından kurtulmanıza yardımcı olur. Yeşim’i kristal repertuarınıza dahil edin ve taşın sizi tüm potansiyelinizden geri tutan olumsuz kalıpları atmanıza yardımcı olmasına izin verin.

Yeşim, büyümeyi ve canlılığı yansıtan bir renk olan yeşilin en gür ve yemyeşil tonu olan yeşil renk ışınının bir parçasıdır. Aynı zamanda zenginlik ve uzun ömür anlamına gelen bir taştır ve her şey parayla ilgili değil. Yeşim kristali iyileştirici özellikleri hayatınızın her alanında refah aşılar ve sizi daha zengin, daha tatmin edici bir varoluşa yönlendirmeye yönlendirir. Sonuçta, para ancak çok fazla mutluluk satın alabilir, ancak Yeşiminizin yardımıyla hayatınızın her alanında başarılı olabilir ve gelişebilirsiniz.

Yeşim kristali aynı zamanda sonsuz gençliğin taşı olarak da bilinir, bu da onu yüz bakımları için bir değerli taş haline getirir. Yeşim’i yakınınızda tutun ve kendi Gençlik Çeşmeniz parmaklarınızın ucunda olsun. En sevdiğiniz nemlendiriciyi veya yüz serumunu uyguladıktan sonra, şişliği azaltmak, lenfatik sistemi boşaltmak ve kan dolaşımını artırmak için cildinizin üzerine bir Yeşim Rulo kullanın – o taze yüzlü tanrıça ışıltısını yaratmak için gereken her şey. Yeşim anlamı, yüz kaslarındaki gerginliği azaltmadaki güçlü yeteneği ile ilişkilidir ve bu da onu mükemmel bir güzellik yardımcısı yapar.

Diğer yeşil kristaller gibi, Yeşim taşı da yaşlanma karşıtı etkileriyle bilinir, bu nedenle DIY mücevher aşılı tonerin bir parçası olarak sallanır. Kendi kristalli yüz tonerinizi yapmak için, Yeşim taşlarını bir kâse saf su içine koyun. Suyun kristallerin iyileştirici titreşimlerini emmesine izin vererek, güneş veya ay ışığı altında birkaç saat bekletin. Kristal içerikli güzellik suyunu bir sprey şişesine dökün ve en sevdiğiniz uçucu yağları ekleyin. Bu tarif için Argan yağı, gül, greyfurt veya lavanta esansiyel yağı eklemeyi seviyoruz. Güzelce çalkalayın ve güzellik ve cilt bakımı rutininizin bir parçası olarak bu kristal enerjilerin faydalarından yararlanmak için sık sık püskürtün.

Yüzyıllar boyunca Yeşim’in iyi şans getirdiğine inanılıyordu. Dünyanın her yerindeki kültürler, Yeşim’in mutluluk, cesaret, saflık, uzun ömür ve bilgelik dahil olmak üzere birçok erdemi temsil ettiğine inanır. Yeşim’in ölüme ve çürümeye karşı koruduğuna dair eski Çin inancı, Yeşim gömme kıyafetlerinin yaratılmasına yol açtı. Bu siteler, bir hanedanın kraliyet üyelerinin mezarlarına yerleştirilmeden önce cesetlerini örtmek için telle bağlanmış binlerce Yeşim kiremitten oluşuyordu.

Çin’de, Yeşim taşımanın birçok talihsizliğe karşı koruyucu bir kalkan görevi gördüğüne de inanılıyor. Çinliler, Yeşim’in giyilmesini ve beyaza dönüp ölmemesi için asla bir kutuya tıkılmamasını tavsiye ediyor. Yeşiminiz yontulursa, sizin yerinize bir saldırıyı emdiğine inanılır. Aynı şekilde, Yeşim’iniz bulanık veya donuk hale gelirse, sizin için kastedilen negatif enerjiyi emdiği düşünülür. Yeşim Kanada, Çin, Meksika, Yeni Zelanda, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer birçok yerde bulunur.

Yeşim Kristal Anlamı

Tüm kristaller zihin, beden ve ruh arasındaki uyumu desteklerken, Yeşim kristali kalp çakrasıyla güçlü bağlantısı ve değişen derecelerde yoğun, delici yeşil tonları sayesinde kristal şifa dünyasında bir süper stardır. Hayatınıza refah ve bolluk getirmek söz konusu olduğunda, Yeşim kristal anlamı nihai iyi şans tılsımıdır. Ama sadece zenginlik için değil, Yeşim ile çalışmak hayatınızın her alanını destekleyebilir. Gelişen bir aşk hayatı, gelişen sağlık veya finansal başarı arıyorsanız, Yeşim sizi korudu.

İyi şans, kadim bilgelik ve bolluğun enerjisi ile bağlantılı olan Yeşim kristal taşı anlamı, her kristal koleksiyonunun temel bir bileşenidir.

Müreffeh Bir Hayat Yaşamak

Refah söz konusu olduğunda, Yeşim kristali başarının anahtarıdır. Taşın kendisi şanslı bir enerjiye ve bolluk havasına sahip olsa da Yeşim kristalinin anlamı ile bağlantı kurmak, şansınızı artırmaktan çok daha fazlasını yapar. Bir bilgelik taşı olarak, Yeşim kristali iyileştirici özellikleri, yaşam yolculuğunuz boyunca hedeflerinizi ve özlemlerinizi destekleyecek akıllı seçimler ve kararlar vermeniz için size rehberlik eder.

Yeşim uzun ömürlü bir taştır. Hızlı bir düzeltme değil, uzun vadeli planlama için bir araçtır. Yeşim kristal taşı anlamının ilham verdiği “ileriye dönük” bir zihniyet ile taşan başarıya giden yolda olacaksınız. Ayrıca, olumsuz bir zihniyetle gelebilecek kendinden şüphe duyma veya kendini sınırlayan inançları hafifletmeye yardımcı olur. Bakış açınızı değiştirerek kendinizi bir olasılıklar dünyasına açabilirsiniz.

Bu taş, hedeflerinize ulaşmanıza ve yeni fırsatlar çekmenize yardımcı olur – her ikisi de sizi refaha götürür. Bir refah durumuna ulaşmak istiyorsanız, Yeşim ile bağlantı kurun.

Zenginlik Tezahürü

Yeşim kristal anlamı hayatınızın tüm alanlarında refahı desteklese de, bu yeşil taş özellikle zenginlik, finansal bolluk ve başarı ile ilgili niyetleri desteklemek için çok uygundur. Şanslı enerjisi ve canlı rengi, hem yeni finansal olanaklar çekmenizi hem de hedeflerinize ulaşmak için harekete geçmenizi sağlar. İster para şeklinde bir servet ister yeni bir kariyer fırsatı arıyor olun, Yeşim kristal taşı , niyetlerinizi tezahür ettirmek ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için ihtiyaç duyduğunuz enerjiye sahiptir.

Yeşim Kristalinizi Nasıl Kullanırsınız

Müreffeh Bir Yaşam Yaşamak için Yeşim Kristalinizi Nasıl Kullanırsınız?

Yeşim kristal özelliklerini müreffeh bir yaşam sürmek için kullanmanın en sevdiğimiz yolu, kendiniz için bir kristal programı oluşturmaktır. Yeşim kristal takılar takarak, taşı yanınızda taşıyarak ve mekanınıza dahil ederek refah için mükemmel bir reçeteye sahip olacaksınız.

Yeşim taşı takmak, gün boyunca refah ve bolluk enerjisiyle bağlantı kurmanın güçlü bir yoludur. Bilekliğiniz, yeşim kolyeniz veya küpeleriniz size refah ve bolluk içinde yaşamanızı hatırlatabilir.

Taşı takmanın yanı sıra çantanızda veya cebinizde bir parça Yeşim taşımak, ihtiyacınız olduğunda enerjisiyle daha derin bir şekilde bağlantı kurmanızı sağlar. Sınırlayıcı inançlar veya olumsuz bir zihniyet tarafından aşırı güçlü hissediyorsanız, taşı elinizde tutun ve bolluk duygusuyla yeniden bağlantı kurmak için gözlerinizi kapatın.

Yeşim kristal programınızdaki son adım, taşı ortamınıza getirmektir. Hayatınızın müreffeh olduğunu hatırlatmak için her gün göreceğiniz bir yere koyun.

Refah için Yeşim Kristal Niyeti: Müreffeh bir hayat yaşamak için Yeşim ile çalışırken, şu kristal niyeti kullanın: “Ben müreffehim.”

Zenginliği Ortaya Koymak için Yeşim Kristalinizi Nasıl Kullanırsınız? 

Zenginlik ve başarı ile ilgili niyetleri tezahür ettirmek için, kendiniz için onu giymeyi, taşımayı ve alanınıza yerleştirmeyi içeren bir Yeşim kristal programı oluşturun.

Yeşim takı takmak, gittiğiniz her yere zenginlik ve başarının enerjisini getirmenizi sağlar. İster kolye olarak kalbinizin üzerine ister bileklik olarak bileğinize, hatta küpe olarak taksanız da, bu kristal zenginlik çekmenize yardımcı olmak için titreşiminizi yükseltecek.

Zenginlik için kristal uygulamanızı geliştirmek için, çantanızda veya cebinizde bir Yeşim taşı tutun ve niyetinizin enerjisiyle yeniden bağlantı kurmak istediğinizde kristalinizi tutun.

Kristal uygulamanızı tamamlamak için alanınıza bir Yeşim kristali yerleştirin. Zenginliği tezahür ettirmek için ofisinize, çalışma alanınızın yakınına veya zenginlik ve başarının simgesi olan başka bir yere yerleştirin. Örneğin, bir kartvizitin veya başka bir finansal belgenin üzerine yerleştirebilirsiniz. Ayrıca finansal hedeflerinizi yazabilir ve Yeşim taşınızı en üste yerleştirebilirsiniz.

Zenginliği tezahür ettirmek için Yeşim Kristali Niyeti: Zenginliği tezahür ettirmek için Yeşim ile çalışırken, şu kristal niyeti kullanın: “Ben zenginlik ve başarı için bir mıknatısım.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Mor Puhu | Gizli Mabet ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!