Amazonit Taşının Özellikleri ve Faydaları

featured

Amazonit Taşının Özellikleri ve Faydaları

Amazonit- Cesaret Taşı- Gerçeğin Taşı

Amazonit Nedir?

Amazonit, mavi-yeşil rengiyle bilinen bir feldspat taşıdır. Boğaz ve Kalp Çakraları için seviyoruz. Çoğunlukla Amazon boyunca bulunur ve bazen Amazon Stone veya Amazon Jade olarak adlandırılır.

Amazonit, Mohs sertlik ölçeğinde 6 ile 6.5 arasında derecelendirilmiştir.

Amazonitin Metafiziksel İyileştirici Özellikleri Nelerdir?

Amazonit, stresli zamanlar için ve toksik duyguların serbest bırakılmasına yardımcı olan harika bir taş ve kristaldir. Bu doğal bir Xanax!

Bu, gerçek için benliğinizin derinliklerine inmeniz için size ilham verecek ve korku, yargı ve geçmiş travmayı aşmanız için size cesaret verecek bir taştır. Amazonit, özellikle ilişkilerde sınırları belirlemede ve kişisel alanı tanımlamada iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca bir durumun her iki tarafını da görmenizi sağlar. Meditasyon sırasında ve netliğe ihtiyaç duyduğunuzda kullanın. Erkek + Dişi enerjileri dengelemek için de harikadır.

Fiziksel olarak, Amazonit sinir sistemi işlevlerine hitap eder. Osteoporoz, kalsiyum eksikliği ve diş çürümesi gibi kemik sorunları için harikadır. Kas spazmlarını giderir. Harika bir genel sağlık ve zindelik kristaldir.

Amazonite Çekildiyseniz:

Benlik saygısı ile ilgili sorunlar yaşıyor olabileceğinizi veya kendinizi birisine ifade etmekte zorlanabileceğinizi gösterir. Amazonit, Boğaz Çakranızı dengeleyerek ve başkaları tarafından yargılanan duyguların ötesine geçmeniz için size cesaret vererek bunu ele alır.

Amazonit Sembolizmi:

Çakra: Kalp ve Boğaz

Zodyak: Başak

Doğum Taşı: Eylül

Element: Toprak ve Su

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Mor Puhu | Gizli Mabet ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!