Aragonit Taşının İyileştirici Özellikleri

featured

Aragonit İhtiyacınız Varsa…

Geçmişinizden çözülmemiş duygusal yaralarınız mı var? Ruhunuzu tamamen iyileştirebilmek için olumsuz duyguları serbest bırakmak ister misiniz? Aragonit özellikleri ile bağ kurarak acı hatıralardan sıyrılmak ve yeni başlangıçlara adım atmak istiyorsanız bu taşla çalışmanız gerekiyor.

Aragonit Yıldız Kümeleri, vücuttan negatif enerjinin, öfkenin, kaygının ve korkunun salınmasını kolaylaştırır. Enerjiyi dışarıya yayarlar, ışık ışınları yayarlar ve her yöne sevgi verirler. Bu Aragonit Yıldız Kümelerinden birini tutmak, duygularınızı dengelerken Dünya’ya daha bağlı olmanıza yardımcı olur.

Aragonit Taşının Anlamı

Öfke, korku, çözülmemiş duygular ve daha sonra başa çıkmayı tercih edeceğiniz zihninizde ve bedeninizde diğer tüm örümcek ağlarını ortaya çıkarır. Olumlu tarafı, kendi algıladığınız karanlık tarafınızla uğraşırsanız, diğer tarafta sizi bekleyen bir hediye olduğunu söyleyen bir cazibeye sahiptir. Aragonit şifa özellikleri sizi daha da yaklaşmaya, hepsi tek bir merkezi noktadan kaynaklanan tüm enerji tüplerinin derinliklerine bakmaya davet ediyor. Aragonit taşı bu ışığı yayar. Her bir enerji tüpü, sizi bir ışık ağıyla çevreleyerek dışarıya doğru ışık saçar. Eskisinden daha iyi olacaksın ve hissedeceksin ama ışığını hissetmek için karanlık tarafınla yüzleşmelisin. Aragonit özellikleri der ki, ben bir ışık kümesiyim ve siz de gökyüzünde parlayan bir yıldız gibi hissedebilirsiniz. Bir yıldız olabilirsin, AMA ışık seni beklerken boşlukta yürümelisin.

Aragonit Meditasyonu

Aragonit kristalinin anlamı ile bağlantı kurmak için evinizde rahat bir oturma pozisyonu bulun. Enerjisinin güçlü duyguları, öfke ve diğer çözülmemiş sorunları yüzeye çıkarabileceğinin farkında olun, böylece onları iyileştirebilir ve bırakabilirsiniz. Bu nedenle, muhtemelen özel bir alanda tek başınıza yapmak isteyeceğiniz bir kristal ritüeldir. Her bir elinize bir Aragonit kümesi tutun ve gözlerinizi kapatın. Aklınızdan, bedeninizden ve ruhunuzdan kristallere akan herhangi bir öfke, korku veya olumsuz duyguyu gözünüzde canlandırın. Kümelerden yayılan ışığı, auranızı doldurduğunu ve yüksek titreşimlerle olduğunu gözünüzde canlandırın. Meditasyonunuzda enerjide bir değişim hissedecek kadar uzun süre oturun. Ortaya çıkan duyguları gerçekten hissetmenize izin verin ve oraya tamamen kendiniz gidin. Bitirdiğinizde, gözlerinizi yavaşça açın ve çevrenize alışmalarına izin verin. Taşları elinizden nazikçe serbest bırakın ve güvenli bir yere koyun. Meditasyondan sonra kristallerinizi temizlemeyi unutmayın!

Aragonit Kristalinizi Nasıl Kullanırsınız?

Toksik duyguları serbest bırakmak için Aragonit kristali nasıl kullanılır?

Aragonit taşı ile meditasyon yapmanın yanı sıra, onun dönüştürücü enerjisiyle bağlantı kurmanın başka bir yolu da ruhsal büyüme niyetinizi destekleyen bir kristal program yaratmaktır. Evinize yerleştirerek ve bir aragonit taşıyarak desteğe ihtiyacınız olduğunda iyileştirici özelliklerine uyum sağlayabilirsiniz.

Manevi gelişim ve dönüşüm yolculuğunuzda desteğe ihtiyacınız olduğunda Aragonit özelliklerine erişmek için çantanızda veya cebinizde bir taş taşıyın.

Aragonit anlamı ruhsal dönüşümle bağlantılıdır ve onu harika bir meditasyon aracı yapar. Aragonit taşınızı saklamak için mükemmel yer, size özel şifa tapınağıdır.

Aragonit kristalinin toksik duyguları salıverme niyeti: İyileşirken ve ışığa doğru ilerlerken karanlığı kabul ediyorum ve teslim oluyorum.

Aragonit Özellikleri Nasıl Temizlenir ve Etkinleştirilir

Aragonit anlamı, iyileşmek ve ilerleyebilmeniz için geçmişten gelen acı verici anıları ortaya çıkarmakla ilişkilidir. Bu nedenle, bu dönüşüm taşı ile çalışmadan önce ve sonra enerjisini temizlemek önemlidir. Aragonit enerjisini eski programlamadan arındırın, frekanslarının aktif olmasına, ruhsal ve duygusal şifa niyetinize açık olmasına izin verin. Bu temizleme yöntemleriyle en iyi etkiyi elde etmek için Aragonitin iyileştirici özelliklerini temizleme ve saflaştırma niyetinize dikkat edin.

 

 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Mor Puhu | Gizli Mabet ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!