Dumanlı Kuvars Taşının İyileştirici Özellikleri

featured

Dumanlı Kuvarsa İhtiyacınız Varsa…

Kendinizi artık hayatınızda olumlu bir amaca hizmet etmeyen duygu, düşünce, inanç veya deneyimlere tutunurken buluyor musunuz? Yanınızda duygusal veya enerjik bir bagaj mı taşıyorsunuz? Daha iyi şeylere yer açmak için bu enerjileri geride bırakmaya hazırsanız, hayatınıza bir Dumanlı Kuvars kristali getirin.

Dumanlı Kuvars Kristal Şifa Özellikleri

Bu güçlü taş, kapsamlı Kuvars kristal grubunun süper yüklü bir çeşididir, ancak kendine özgü bir bükülme vardır. Granit tortularından gelen doğal yeraltı radyasyonuna maruz kalmaktan kahverenginin incecik ipuçlarını alır ve düzenli Kuvarsa göksel titreşimlerin ek bir yumruğunu verir.

Dumanlı Kuvars kristali, zor veya acı verici deneyimlerden kurtulmanıza yardımcı olma yeteneği ile bilinen bir topraklama taşıdır. Sizi daha yüksek bir varlığa, geçmişi bırakabileceğiniz bir yere yönlendirir, böylece sizi daha iyi yapar, acı değil. Dumanlı Kuvars kristal özellikleri sayesinde geçmişi geçmişte bırakın ve daha parlak bir geleceğe doğru ilerleyin.

Daha koyu rengi nedeniyle, Dumanlı Kuvars kristali iyileştirme özellikleri, negatif enerjiyi veya istenmeyen enerjiyi ortadan kaldırmak için çok uygundur.

Taş, enerji alanınızı temizler ve arındırır ve stres, endişe, korku, üzüntü veya diğer olumsuz titreşimler olsun, taşınıza salıvermek istediğiniz enerjileri teslim etmenize izin verir. Bu taşın destekleyici kalitesi, onu aynı zamanda harika bir enerji dengeleyici yapan şeydir.

Dumanlı Kuvars İskoçya’nın ulusal mücevheridir. Kelt kültürlerinde Dumanlı Kuvars, Druidler için kutsaldı. Bu taş, Dünya tanrılarının ve tanrıçalarının karanlık gücünü temsil ediyordu. Aynı zamanda antik Yunan tanrıçası, sihir tanrıçası Hekate ile de ilişkilendirildi.

Dumanlı Kuvars, İngiltere’deki Viktorya döneminde popülerliğini yeniden kazandı. 19. yüzyılda yas takılarında sıklıkla giyilirdi. Yas takıları, kayıp yaşayanlar tarafından giyilen dekoratif parçalardı. Dumanlı Kuvars gibi daha koyu taşlar, genellikle bir ila iki yıl boyunca giyilen bu parçaların temelini oluşturuyordu. Kraliçe Victoria, kocası Prens Albert’in ölümünden sonra yas takıları taktığında bu trendi başlattı. Dumanlı Kuvars Avustralya, Brezilya, Madagaskar, İskoçya, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer birçok yerde bulunur.

Dumanlı Kuvars Kristali Anlamı

Dumanlı Kuvars kristal taş anlamı, kök çakra ile olan bağlantısından gelir. Bu enerji merkezini dengeleyerek, onu kullananlar üzerinde neden bu kadar topraklayıcı bir etkiye sahip olduğunu açıklayan bir istikrar ve güvenlik duygusu sunar.

Dumanlı Kuvars kristali anlamı sizi Dünyanın destekleyici enerjisine bağlamaya çalışır ve aynı zamanda sizi daha yüksek bir varlık durumuna bağlar, sizi aşağı çekebilecek veya sizi geride tutabilecek daha düşük titreşimli enerjilerden ilerlemeniz için size rehberlik eder. Güçlü temizleme ve detoks özellikleri nedeniyle bu taş, enerji alanınızdaki tüm istenmeyen enerjileri serbest bırakmak ve bırakmak için birlikte çalışabileceğiniz en güçlü taşlardan biridir.

Bir Dumanlı Kuvars kristali ile çalıştığınızda, etrafınızdaki daha düşük titreşim enerjisinin alevler içinde yükseldiğini ve kristalinizin tortuyu temizlediğini, zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu daha yüksek bir frekansta titreştirdiğini hayal edin.

Salıvermek

Çok fazla enerjiye tutunduğunuzda, yeni enerjinin girmesi için çok az yer kalır. Hayatınızda daha iyi şeylere yer açmak için, düşünce, inanç, davranış, duygu, hatıra veya yanınızda taşıdığınız herhangi bir şey olsun, artık size hizmet etmeyen şeyleri geride bırakmak önemlidir. Enerjik bagajınızı bırakmaya hazır olduğunuzda, Dumanlı Kuvars kristal anlamı zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu temizlemenize ve detoksifiye etmenize yardımcı olabilir.

Dumanlı Kuvars kristal taşının anlamı, salıvermeniz gereken enerjileri tanımanıza ve onları daha fazla tutmak zorunda kalmamanız için onları enerji alanınızdan çekmenize rehberlik ederek çalışır. Bu nedenle taşın kendisi daha koyu, duman benzeri bir renge sahipti. Çünkü enerji alanınızı terk eden tüm düşük titreşimleri alır. İstenmeyen enerjilerinizi kristale teslim ettiğinizde, daha yüksek bir varoluş durumuna ulaşabilir ve neşe, pozitiflik ve ışık duygularına geri dönebilirsiniz. Enerjik kir temizlendiğinde, ışığınızın parlamasına izin verebilirsiniz.

Topraklanmak

Kahverenginin ince tonları ile Dumanlı Kuvars kristali iyileştirici özellikleri, bizi dünyaya ve onun hayat veren toprağına yeniden bağlamaya çalışır ve onu topraklama ve dengeleme için en iyi taşlardan biri yapar. Dumanlı Kuvarsı sizi ayaklarınızın altındaki zemine sabitleyen ve hayat kaotik hale geldiğinde ihtiyacınız olan enerjik istikrarı sağlayan nazik, iyileştirici bir güç olarak kullanın. Topraklama gücü sayesinde, Dumanlı Kuvars kristal anlamı, hayatınızdaki zorlu veya zor durumlarda gezinirken sakin, serin ve toplanmış kalmanıza yardımcı olur. Bu şekilde, Dumanlı Kuvars kristal taşı, sonsuza kadar dayanabileceğiniz ve bir ömür boyu güvenebileceğiniz bir destek sistemi görevi görür.

Dumanlı Kuvars Kristalinizi Nasıl Kullanırsınız?

Bırakmak için Dumanlı Kuvars Kristalinizi Nasıl Kullanırsınız?

Dumanlı Kuvars kristal özelliklerini salıvermek için kullanmanın en sevdiğimiz yolu, kendiniz için bir kristal programı oluşturmaktır. Dumanlı Kuvars kristal takılar takıp taşı taşıyarak ve mekanınıza dahil ederek zihninizden, bedeninizden, ruhunuzdan ve mekanınızdan istenmeyen tüm enerjiyi filtreleyebilirsiniz.

Dumanlı Kuvarsı takı şeklinde takmak, gün boyunca taşın enerjisiyle bağlantı kurmanın güçlü bir yoludur. Dumanlı dörtlü bileziğiniz, kolyeniz veya küpeleriniz, hayatınızda ortaya çıktığında düşük titreşimli enerjiden vazgeçmenizi ve devam etmenizi hatırlatabilir.

Taşı takmaya ek olarak, çantanızda veya cebinizde bir Dumanlı Kuvars taşı taşımak, enerji alanınızda biriken enerjiyi serbest bırakmanıza olanak tanır. Kendinizi artık istemediğiniz bir enerjiyi taşımakla karşı karşıya bulursanız, yerinde şifa tedavisi için onu kristalinize teslim edin.

Bırakmak için kristal programınızdaki son adım, taşı çevrenize getirmektir. Enerjinizi berrak ve yüksek bir titreşimde tutmak için bir hatırlatma olarak her gün göreceğiniz bir yere dumanlı bir kuvars kümesi yerleştirin. Taş aynı zamanda alanınız için bir enerji filtresi görevi görecek ve çevrenizde biriken ağır enerjiyi serbest bırakmaya yardımcı olacaktır.

Bırakmak için Dumanlı Kuvars Kristal Niyeti: Bırakmak için Dumanlı Kuvars ile çalışırken, şu kristal niyetini kullanın: “Bana hizmet etmeyen her şeyi bıraktım.”

Topraklanmak için Dumanlı Kuvars Kristalinizi Nasıl Kullanırsınız? 

Enerjinizi topraklamak için kendiniz için onu giymeyi, taşımayı ve mekanınıza yerleştirmeyi içeren bir Dumanlı Kuvars kristal programı oluşturun.

Dumanlı Kuvars takı takmak, onun topraklama ve dengeleyici enerjisine her zaman erişmenizi sağlar. İster kolye olarak kalbinizin üzerine ister bileklik olarak bileğinize, hatta küpe olarak taksanız da bu kristal, hayatınızda ne olursa olsun sizi enerjik bir istikrar duygusuyla dolduracak.

Topraklanmak için kristal uygulamanızı geliştirmek için, çantanızda veya cebinizde bir parça Dumanlı Kuvars bulundurun ve gün boyunca ekstra bir dengeleyici enerji dozu istediğinizde topraklama kristalinizi tutun.

Kristal uygulamanızı tamamlamak için, ortamınıza sakinleştirici ve topraklayıcı titreşimler yaymak için alanınıza bir Dumanlı Kuvars kristali yerleştirin.

Topraklanmak için Dumanlı Kuvars Kristal Niyeti: Topraklanmak için Dumanlı Kuvars ile çalışırken, şu kristal niyetini kullanın: “Ben cezalıyım.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Mor Puhu | Gizli Mabet ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!