Enerji Çalma Pratikleri

featured

Enerji Çalma Pratikleri

Kurbana fiziksel temas içeren teknik ilk yoldur ve en kolay enerji çalma tekniğidir. Bazı bölgelerde avuç içinin tamamı ve bazı bölgelerde bir ya da birkaç parmak ucu, kurbanın vücudundaki hedef bölgeye temas ettirilerek kullanılır.

Karşıt enerji kutupları arasında her zaman enerji akışı kolaylaşacağı için temas edilecek bölgeler seçilirken manyetik özelliklere dikkat edilir. Vücudunuzun sağ tarafı pozitif, sol tarafı negatiftir. Alın, boyun, göğüs mide ve karın pozitif; bunların tam arkası yani başınızın arkası, enseniz, sırtınız, beliniz ve kuyruk sokumunuza kadar olan bölgeniz negatiftir.

Başınızın tepe kısmı ile bacaklarınızın arası nötrdür. Solaklarda ise bu kutupsallaşma tam tersidir. Her iki elini kullananlarda ise kutupsallaşma sabit değildir. Sağ elinizi kullanan biriyseniz, sağ elinizin kutbu pozitif olacaktır, bu durumda negatif bölgelerden enerji çekerken sağ elinizi kullanacaksınız demek olur. Pozitif bölgelerden enerji çalmak için de sol elinizi kullanırsınız. Elbette bu durum enerjiyi çalan ve enerjisi çalınanda kutup farklılıkları varsa içinde bulunulan duruma uyarlanması gereken bir hesaptır.

Alın bölgesi enerjileri pozitiftir, bu durumda alın bölgesinden enerji çalmak için kaşların arasının biraz üstüne sol elden bir parmak ve kurbanın alnının bize göre sol kısmında kalan herhangi bir yerine de yine aynı elimizden diğer bir parmakla temas etmek fiziksel temas konusunda yeterli olacaktır. Benzer şekilde boğaz çakrasından da enerji çalınabilir. Karın altı ve üstündeki çakralardan enerji çalmak için sol elimizi
yaslamamız uygun olabilir. Sırt, kafa arkası veya bel kısmına arka taraftan elimizi koyduğumuz durumlarda sağ elimizi kullanmamız daha doğru olacaktır. Elleri yerleştirme pozisyonları hakkında Reiki kaynaklarından yararlanılabilir.

Enerji çalma işlemi, kurbanın çalınacak enerjisinin bölgesinden çıkan bir sisin veya dumanın bize akmasını imajine etmekle olur. Bu dumanın rengi, çalınan enerjinin niteliğine göre uygun şekilde imajine edilmelidir. Sakral çakradan çalınan enerjiyi imajine ederken, sakral çakranın enerjisinin rengi olan turuncu renkte bir dumanın o bölgeden çıktığı ve bize aktığı imajine edilmelidir. Fiziksel temasla olan enerji çalmaişleminde, turuncu gaz kurbanın sakral çakrasından doğruca elimize geçecektir. Kendimizi enerji mıknatısı gibi hissetmemiz, sanki çevremizdeki her şey bize bakıyor, bizi gizlice gözetliyormuş gibi hissetmemiz işi kolaylaştıracaktır. Diğer tekniklerde de durum buna benzerdir. Aynı ortamda bulunulan birinden enerji çalmadan önce kurbanın hedef bölgesine bir süre konsantre olunur. Sonrasında istenirse gözler kapatılır ve kurbanın gözümüze kestirdiğimiz bölgesinden renkli dumanın çıktığını ve bize aktığını görür ve hissederiz. İşlem bu kadardır. Fiziksel temas içeren teknik ile yakın mesafeden gerçekleştirilen ikinci teknikte kurbanın
sağında, solunda ya da çaprazında durmak gibi özellikle seçilen pozisyonlar, çalınan enerjiye göre etkiyi artırabilirler.

Uzaktan enerji çalmak daha zordur. Sistemlerini geliştiren bazı insanlar, akaşa enerjisi ile kurbanın enerjisini boyutsuz düzlemde ve uzaklıklar bahis konusu olmadan kendilerine taşımayı bulmuşlardır. Akaşa üzerinden programlanmış eylemlerin nasıl yaptırılacağı zor bir konudur. Elemental enerjilerle yapılan çalışmalarda konu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek mümkündür, yine de kişi kendisi her tür enerjiyi imajinasyon ve telkin ile programlamayı denemelidir. Kurban üzerinde uzak mesafeden çalışırken kurbana ait bir fotoğraf veya kişisel bir eşya imajinasyonu ve hissiyatı kuvvetlendirme açısından çok işe yarayabilir.

Unutulmamalı ki, enerji çalma işlemi, ancak evrensel enerjileri kendimize çekmeyi bilmiyorsak veya olağandışı bir sebeple çekemiyorsak bize enerjisel anlamda bir fayda sağlayabilirler. Bu teknikler esas amacı kurbana zarar vermek olan tekniklerdir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Mor Puhu | Gizli Mabet ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!