Florit Taşının İyileştirici Özellikleri

featured

Florit Taşına İhtiyacınız Varsa…

En son ne zaman bir dilek diledin? Cevabınız uzun zaman önce ise, umutlarınız ve hayallerinizle bağınızı kaybetmiş olabilirsiniz ve bir Florit kristalinin tuhaf enerjisinden faydalanabilirsiniz.

Florit Kristal Şifa Özellikleri

Florit kristal özellikleri, UV ışınlarına maruz kaldığında farklı renklere sahip olan kendine özgü floresan ışığından gelir. Bu taş tipik olarak yeşil ve mor renkler içerir ve ona aurayı iyileştiren ve canlandıran inanılmaz bir sinerjik enerji verir. Yeşil, zihninizi kalbin gerçek arzularıyla hizalayarak kalp çakrasını temizler ve arındırır. Bir varoluşsal tükenmişlik vakası için mükemmel reçete olan Florit kristalindeki mor renkler, yaşamdaki ilahi amacınızı keşfetmenize yardımcı olur. Üçüncü göz çakrasını açar ve uyarır, ruhsal genişlemenin ve daha derin bir iç huzurun yolunu açar.

Başka bir deyişle gökkuşağı tonları ve Florit kristali iyileştirici özellikleri, ruhunuzu pozitif ve yüksek titreşimli enerjiyle doldurur, bu da sizi engellemeleri bırakmaya ve büyük hayaller kurmaya teşvik edebilir. Bu, Florit’i ruhsal yükselişin yanı sıra tezahür için en güçlü kristallerden biri yapar.

Florit, adını, Fluorite’nin metaller arasında bir akım gibi hareket etme yeteneğinden kaynaklanan “akmak” anlamına gelen Latince fluere kelimesinden almıştır.

Çin’de Florit, üç yüzyılı aşkın bir süredir süslü kapları şekillendirmek için kullanılmıştır. Eski Mısırlılar, bok böcekleri ve tanrı heykelleri için Florit kullandılar. Antik Romalılar dekorasyon için Florit kullandılar. Aslında, eski bir Romalı bilgin ve tarihçi olan Yaşlı Pliny, Floriti o kadar çok sevdi ki, ona en sevdiği minerallerden biri adını verdi. Florit Brezilya, Çin, Avrupa, Meksika ve diğer birçok yerde bulunur.

Florit Kristal Anlamı

Florit kristal taşı anlamı, barışı, pozitifliği ve kalp açıcı titreşimleri güçlü bir şekilde etkili tek bir enerji aracında birleştirir. Florit kristal anlamı, kalp çakranızı ve üçüncü göz çakranızı ve taç çakralarınızı dengeleyerek ve temizleyerek kalbinizi ve başınızı negatif enerjiden veya sınırlayıcı inançlardan temizleyebilir, böylece kendinizi geri çekmeden hayatınızı dolu dolu yaşayabilirsiniz. Bu taşla bağlantı kurmak, hayallerinizin çılgına dönmesine ve ruhunuzun özgürleşmesine izin vererek, hayallerinizi gerçekleştirmede ve dileklerinizi gerçekleştirmede sizi başarıya hazırlar.

Bir Florit kristalinin enerjisini kullanmanın en iyi yollarından biri meditasyon pratiği yapmaktır. Taş daha yüksek çakralara bağlandığından, Florit ile meditasyon yapmak tüm zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu yüksek titreşimlerle doldurmasını sağlar. Meditasyonun sağladığı sakinlik ve dinginlik durumunda, Florit taşının sunduğu her şeyi tamamen kucaklayabilirsiniz.

Dilek Tutun

Kalbinizi ve kafanızı hizalayarak ve enerjisel tıkanıklıkları temizleyerek, bir Florit kristali size büyük dileklerde bulunmanız ve en cesur arzularınızın peşinden gitmeniz için rehberlik eder. Taş sizi kalbinizin en derin arzularıyla temasa geçirir ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilmeniz için zihninizi ve hayal gücünüzü genişletmeye teşvik eder.

Florit kristal anlamının ilham verici ve rahatlatıcı bir enerjisi olduğundan, ne kadar ulaşılmaz görünürse görünsün dilek dileme konusunda rahat olmanızı sağlar. Sizi hayal gücünüzü serbest bırakmaya ve umut duygunuzu artırmaya teşvik eder, çünkü yalnızca kendi sınırlamalarınızı ve sınırlarınızı aştığınızda gerçekten ne istediğinizi ve sizin için neyin mümkün olduğunu keşfedebilirsiniz.

Gökkuşağı tonları ve Florit kristali iyileştirici özellikleri, evrendeki sihri ve kendi içinizdeki sihri görmeniz için size rehberlik etsin. Florit kristal taşla çalışarak, kendinize inanırsanız, hiçbir hayalin çok büyük, hiçbir dileğin imkansız olmadığını öğreneceksiniz. Ne zaman bir dilek dilemek istersen, Floritini ellerinde tut ve dileğini yüksek sesle söyle ki taşın o enerjiyi senin için tutabilsin.

Florit kristal anlamı sizi bir dilek tutmaya teşvik etmekle kalmaz, aynı zamanda zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu isteklerinizi tezahür ettirmek ve bunların gerçekleştiğini görmek için ihtiyaç duyduğunuz pozitif enerjiyle doldurabilir.

Huzur Bulun

Florit kristal anlamı, üçüncü göz ve taç çakralarla olan bağlantısı sayesinde sizi huzurlu bir varoluş durumuna yönlendirir. Bu taş, kaotik veya olumsuz düşünceleri temizleyerek ve zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu yüksek titreşimlerle doldurarak çalışır, böylece iç huzurunuzdan ve sakinliğinizden yararlanabilirsiniz. Stres için kristal bir panzehir veya odaklanmanıza yardımcı olacak bir kristal arıyorsanız, Florit kristal taş sizi destekleyebilir.

Florit Kristalinizi Nasıl Kullanırsınız?

Dilek Tutmak İçin Florit Kristalinizi Nasıl Kullanırsınız?

Florit kristal özelliklerini dilek dilemek için kullanmanın en sevdiğimiz yolu, kendinize bir kristal programı oluşturmaktır. Florit kristal takılar takarak, taşı taşıyarak ve mekanınıza dahil ederek enerjinizi hayatınızın her alanında dileklerinizi gerçekleştirmeye yönlendirebilirsiniz.

Florit taşı takı şeklinde takmak, gün boyunca taşın enerjisiyle bağlantı kurmanın güçlü bir yoludur. Bilekliğiniz, kolyeniz veya küpeleriniz size etrafınızdaki sihri ve olasılıkları görmenizi hatırlatabilir.

Taşı takmanın yanı sıra çantanızda veya cebinizde bir Florit taşı taşımak, en çok ihtiyaç duyduğunuz anda canlandırıcı enerjisini yakınınızda tutmanızı sağlar. Cesaretiniz kırılmış veya kaybolmuş hissediyorsanız, hedeflerinizi takip ederken size umut ve güven vermek için taşınızdaki pozitif enerjiyi kullanın.

Dilekler için kristal programınızdaki son adım, taşı çevrenize getirmektir. Büyük hayaller kurmayı ve hayatta istediklerinizin peşinden gitmeyi hatırlatmak için her gün göreceğiniz bir yere bir Florit Noktası yerleştirin. Eğer varsa, bir pencere pervazı, Floritinizi ışığı yakalayabilmesi için koyabileceğiniz en güçlü yerlerden biridir.

Florit Kristal Dilek Yapma Amacı: Dilek yapmak için Florit ile çalışırken, aşağıdaki kristal niyetini kullanın: Dileğim gerçekleşir.

Barış için Florit Kristal Niyeti: Huzur bulmak için Florit ile çalışırken, şu kristal niyeti kullanın: Huzur içindeyim.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Mor Puhu | Gizli Mabet ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!