Karmalin Taşının İyileştirici Özellikleri

featured

Karmalin Taşına ihtiyacınız varsa…

Hayatınız o heyecan ve tutku duygusunu kaybetti mi? Profesyonel yaşamınızda yaratıcı bir sürücünüz yok mu? Gerçekten arzu ettiğiniz şeyin peşinden gitmek için bir öz güven ve öz güven artışı mı arıyorsunuz? Bir Karmalin kristalinin ateşli enerjisi, ruhunuzun ihtiyacı olan şey olabilir.

Karmalin Kristal Şifa Özellikleri

Bir sanatçının taşı olarak bilinen Karmalin kristali, güveni ve gerçek ifadenin gücünü artıran sıcak, canlı bir taştır. Ancak Karmalin kristal özellikleri sanatsal ifadenin çok ötesine geçer. Aslında bu taş, ilişkiler ve profesyonel uğraşlardan kişisel projelere kadar hayatınızın her alanında öz güveninizi güçlendirir. Tutkunuzu ve içsel yaratıcılığınızı keşfetmenize yardımcı olacak bir taş ararken, Karmalin kristalinin iyileştirici özelliklerinden başka bir yere bakmayın.

Antik Bizans ve Asur kültürleri hem savaşta hem de performanslar sırasında cesareti artırmak için Karmalini kullandı. Karmalin Taşının çekingen konuşmacıların etkili ve cesur olmalarına yardımcı olduğuna inanılıyordu.

Eski Mısırlılar, Karmalin takmanın ruha ve bedene canlılık duygusu kattığına inanıyorlardı. Karmalin taşına “batan güneş” adını verdiler. Bu nedenlerle Karmalin, kral Tut’un göğüs ve ölüm maskesine dahil edildi. Turuncu tonlarından dolayı Karmalini ana tanrıça İsis’in bereketli adet kanına da benzettiler.

Karmalin, Musa’nın ağabeyi Harun’un Göğüs Zırhındaki on iki taştan ilkinden biri olarak tanımlanmıştır. Aynı zamanda Vahiylerde cennetin duvarlarını kaplayan on iki değerli taştan biridir. Karmalin Brezilya, Hindistan, Madagaskar, İskoçya, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer birçok yerde bulunur.

Karmalin Kristali Anlamı

Karmalin kristal taşı anlamı, alt üç çakraya bağlıdır. Kök çakrayı uyaran, yaşamsal enerjiyi en derin arzularınızı ve güçlü yaratıcı içgüdülerinizi içeren çekirdek merkezinize dolaştırmaya yardımcı olan sıcak ve ateşli enerjisi nedeniyle cesur adımlar atmakla ilişkilidir. Karmalin kristali anlamı yalnızca cesareti ve öz güveni artırmakla kalmaz, aynı zamanda hücresel düzeyde kanı arındırır ve dolaşımı iyileştirerek harekete geçmenize yardımcı olur. Tutku ve aksiyon enerjisi birlikte, Karmalini her kristal koleksiyonunun önemli bir bileşeni haline getirir. Çabalarınıza motivasyon ve kararlılık getirmenin yanı sıra öz değerinizi tanımanıza rehberlik etmek için ideal bir taştır.

Bu taşın canlı turuncu rengi genellikle ateşle ilişkilendirilir ve eğer onu kaybettiyseniz, içinizdeki ateşi yeniden ateşleyerek bu ilişkiye ayak uydurur. Bir Karmalin kristali hayatınıza bir tutku ve canlılık duygusu getirerek, en çılgın hayallerinizi tutuşturmak için enerjik bir kıvılcım görevi görür ve sizi onları gerçeğe dönüştürmek için harekete geçirir.

Yaratıcılığınıza Dokunmak

Farkında olsanız da olmasanız da herkes yaratıcı olma yeteneği ile doğar. Bazılarımız bu yanımızla diğerlerinden daha uyumluyuz, ama hepimizin içinde biraz yaratıcı enerji var. Karmalin kristali, gerçek potansiyelinizi açığa çıkararak bu parçanıza erişmenize yardımcı olur. Karmalin kristal anlamı size yaratıcı bir macerayla gelen neşeyi, heyecanı ve telaşı hatırlatır, böylece istediğiniz zaman bu duyguya geri dönebilirsiniz.

Aşırı düşünmek ve aşırı analiz yapmak, özgürce yaratmanızı engelleyebilir. Düşüncelerinize kapıldığınızda, Karmalin kristal anlamı sizi kafanızdan çıkarır ve tutkunuzun bulunduğu kalp merkezinize bağlar. Kalbinize dokunarak ve zihninizin size koyduğu sınırları bırakarak, hayal gücünüzü gerçekten serbest bırakabilir ve sevgi ve mutluluk dolu bir yerden özgürce yaratabilirsiniz. İster işinize ister ilişkinize veya başka bir tutku projenize yaratıcılık getirmeye çalışıyor olun, Karmalin kristal şifa özellikleri, niyetinizi desteklemek için mükemmel bir araçtır.

Güveninizi Arttırmak

Esas olarak yaratıcı bir taş olarak düşünülse de Karmalin kristal taşının anlamı, özellikle güvenle ilgili olanlar olmak üzere diğer niyetleri de destekler. Bir iş görüşmesinden bir performansa veya sunuma ve hatta genel tavrınıza kadar, Karmalin kristal anlamı, güven kazanmanıza ve öz güveninizi artırmamıza yardımcı olacak en güçlü araçlardan biridir. Kristal, kim olduğunuzda ve yaptığınız her şeyde cesur, cesur ve güvende olmanızı sağlar. Yavaş yavaş, ruhunuzu cesaretlendirerek, Karmalin kristal taşı size dünyaya layık olduğunuzu öğretir ve daha azına razı olmamanızı hatırlatır.

Karmalin Kristalinizi Nasıl Kullanırsınız?

Yaratıcılığınızdan Yararlanmak İçin Karmalin Taşını Nasıl Kullanabilirsiniz?

Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkarmak için Karmalin kristal özelliklerini kullanmanın en sevdiğimiz yolu, kendiniz için bir kristal programı oluşturmaktır. Karmalin kristal takılar takarak, taşı taşıyarak ve mekanınıza dahil ederek yaratıcı doğanızla bağlantı kurabilir ve içsel tutkunuzu ateşleyebilirsiniz.

Karmalini takı şeklinde takmak, gün boyunca taşın enerjisiyle bağlantı kurmanın güçlü bir yoludur. Karmalin bileziğiniz, kolyeniz veya küpeleriniz, canlı ve ateşli enerjiyi kalbinize ve vücudunuza yakın tutabilir, böylece en çok ihtiyaç duyduğunuz anda bu enerjiden yararlanabilirsiniz.

Taşı takmaya ek olarak, çantanızda veya cebinizde bir Karmalin taşı taşımak, yaratıcı bir varlık olduğunuzu ve yaratıcılığınızın her zaman elinizin altında olduğunu somut bir şekilde hatırlamanıza olanak tanır. Kendinizi sıkışmış hissettiğinizde veya bir duvara çarpmış gibi hissettiğinizde, bu taş yaratıcı enerjinizin yeniden akmasına yardımcı olabilir.

Yaratıcılık için kristal programınızdaki son adım, taşı çevrenize getirmektir. Onu çalışma alanınızın, masanızın, yaratıcı alanınızın yakınına veya yaratıcı doğanızla bağlantı kurmanızı hatırlatmak için her gün göreceğiniz başka bir yere yerleştirin.

Yaratıcılıktan Yararlanmak için Karmalin Kristal Niyeti: Yaratıcılığınızdan yararlanmak için Karmalin ile çalışırken, şu kristal niyeti kullanın: Yaratıcı potansiyelimin kilidini açıyorum.

Güveni Artırmak için Karmalin Kristalinizi Nasıl Kullanabilirsiniz? 

Güveninizi ve öz saygınızı artırmak için, günlük olarak enerjinizi yükseltmek için onu giymeyi, taşımayı ve alanınıza yerleştirmeyi içeren bir Karmalin kristal programı oluşturun.

Bu taşın canlı enerjisine sürekli erişim için Karmalin takıları takabilirsiniz. Cildinizle temas eder etmez veya kalbin üzerine yerleştirildiğinde, kendi cildinizde daha rahat hissetmenize yardımcı olan sürekli bir sıcaklık ve destek akışı sağlar. Aynı zamanda sizi cesaretlendiren ve hayatınıza daha güvenle bakmanızı sağlayan cesur ve ateşli bir enerji sağlar.

Kristal uygulamanızı geliştirmek için, değerinizi ve neyi hak ettiğinizi hatırlamanız gerektiğinde kullanabileceğiniz bir parça Karmalini çantanızda veya cebinizde bulundurun.

Kristal uygulamanızı tamamlamak için alanınıza bir Karmalin kristali yerleştirin. İster aynanızın yanına ister her gün göreceğiniz başka bir yere koyun, bu görsel kendinize güvenmeniz için günlük bir hatırlatma görevi görecek. Güveni Artırmak için Karmalin Kristal Niyeti: Güveninizi artırmak için Karmalin ile çalışırken, şu kristal niyeti kullanın: Kim olduğumdan eminim.

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Mor Puhu | Gizli Mabet ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!