Garnet- Lal Taşının İyileştirici Özellikleri

featured

Garnet‘e ihtiyacınız varsa…

Hayatınızın herhangi bir alanında kendinizi dağınık ve dengesiz hissediyor musunuz? Size genellikle neşe ve huzur duygusu getiren şeylerden kopuk mu hissediyorsunuz? Enerji tıkanıklıklarının sizi mevcut olmaktan alıkoyduğunu düşünüyor musunuz? Her zamanki canlılığınız ve yaşam gücü enerjinizden yoksun musunuz? Bu sorulardan herhangi birine evet cevabı verdiyseniz, Garnet taşı ihtiyacınız olan kristaldir.

Kendinizi halsiz ve şu an ile bağlantınız kopmuş mu hissediyorsunuz? Bu, modern yaşamın talepleri sayesinde karşılaştığımız ve bizi beş adım ilerisini düşünmeye zorlayan yaygın bir sorundur. Her şeyi bir arada tutmak için verilen sürekli savaşta önemli bir araç olarak, Garnet anlamının enerjisi, topraklanmış ve şimdiki ana bağlı hissetmemize yardımcı olur. Enerjiniz eksikse, sizi doğal neşe ve canlılık durumunuzdan alıkoyan vücuttaki enerji tıkanıklıkları olabilir.

Garnet’in anlamı eski tarihe dayanır ve nar anlamına gelen Latince ‘granatum’ kelimesinden gelir: meyvenin parlak, koyu kırmızı tohumlarını andıran yoğun kırmızı rengine atıfta bulunur. Garnet kristali, taşı yüzük ve broşlardan tokalara ve kolyelere kadar her şeye dahil eden erken orta çağ kuyumcuları tarafından da sevildi. O zaman bile, bir moda ifadesi olmaktan öte, negatif enerjiye karşı koruyucu bir tılsım olarak düşünülmüştü. Kendine has özel bir güzelliğe sahip olan Garnet taşının anlamı kalp çakrası ile bağlantılıdır ve bu koyu kırmızı değerli taşı jade ve pembe kuvars gibi diğer aşk cezbeden taşlarınızla koyu ve yoğun bir kontrast oluşturur.

Granat Taşının Anlamı

Tıpkı atasözünün dediği gibi, “Ayaklar yere bas, cennete git”, Garnet kristal anlamını günlük şifa ritüellerinize dahil ettiğinizde bu eski bilgelik sözlerini tekrarlayın. Garnet ile dikkat dağıtıcı ve dağınıklıktan arındırılmış kutsal bir alan yaratarak iyileştirici, terapötik bir seans için havayı ayarlayın. Bir yoga matının üzerine sırt üstü uzanarak ve bacaklarınızı çaprazlamadan, Garnet kristalini kasık kemiğinin, kalbin ve ayakların arasına yerleştirin ve yedi çakranın da yavaşça hizaya geri döndüğünü hissetmeye başlayın. Yenilenmiş bir denge hissi ve yeniden enerjilenmiş bir kök çakra ile taşın, kırmızıyla tonlanmış iyileştirici ışığı, kanın gölgesi ve yaşam gücü enerjisini simgeleyen rengiyle sizi beslediğini hayal edin.

Bu şifa tedavisi sırasında taşla meditasyon yaparken, evrenin pozitif enerjisini içinize çekin ve sizi aşağı çeken ve sizi tüm potansiyelinizden uzak tutan tüm olumsuzlukları dışarı verin. Zihninizin ve bedeninizin olumsuz psişik enkazdan tamamen arındığını hissettiğinizde, yeni aşkı çekmek, telaşlı bir dünyada dengeyi bulmak veya başka bir şey olsun, Garnet kristalinin anlamı için bir niyeti gözünüzde canlandırın. Taşla sessizce oturun ve gerçek aydınlanmaya giden yolda size rehberlik ederken korkularınızı, endişelerinizi ve endişelerinizi ortadan kaldırmasına izin verin.

Lal Taşının İyileştirici Özellikleri

Çakra Şifa Taşları

Fiziksel aşkı ve birbirini seven insanlar arasındaki ilişkiyi simgeleyen bir taş olan Garnet kristali, kraliyet ve aristokratlar arasında popüler bir süs süslemesi olarak kullanılmıştır. Ve Nuh’un Gemisi’ndeki tüm hayvanlar, İncil’deki yolculuklarında tek ışığı sağladığı ve güvenli bir şekilde karaya çıkmalarına rehberlik ettiği için büyük bir Garnet taşına teşekkür edebilir. Derinden canlı ve güçlü bir titreşimi simgeleyen kırmızı renk seçenekleriyle öne çıkan her bir taş, yakut kırmızısı ve koyu kahverengiden pembe ve turuncuya uzanan tonlarıyla özel bir güzelliğe sahip.

Yakut, değerli taşlar dünyasında tüm dikkatleri üzerine çekebilir, ancak Garnet taşının anlamı, dünyevi ve ince estetiği ile öne çıkıyor. Kristal rafınızda bir parça tutun ve Garnet kristal anlamının gezegenin hayat veren elementlerinden yaratılan zengin, toprak tonlarını temsil etmesine izin verin. Zengin parlaklığı ve eşsiz titreşimi bize hayatımızın sorumluluğunu alma ve ilerleme yönünde hareket etme ve daha yüksek bir bilinç durumuna ulaşma gücü verir. Garnet’in anlamı ve kullanımları ile çalışmak, bize eylemlerin kelimelerden daha yüksek sesle konuştuğunu hatırlatır, her zaman doğru gelen akıllıca bir söz.

Geleneksel Çin tıbbından ödünç alınan Garnet taşı, farklı enerji merkezlerinde tezahür edebilen olumsuz duyguların detoksunu artıran Chi’nin vücuttaki akışını destekler. Garnet iyileştirme özellikleri, kalbi ısıtıp açarken hücresel düzeyde dolaşımı iyileştiren sisteme sıcaklık getirir. Bir ilişkiniz varsa, romantik aşkınızı derinleştirmek için Garnet özelliklerini kullanın. Bekarsanız ve romantizme açıksanız, Garnet çekim yasalarını geliştirme konusunda bir mücevherdir.

Garnet Özellikleri

Garnet’in iyileştirici özelliklerini deneyimlemenin en kolay yolu, onu nadir ve pahalı Yakutlara daha dünyevi ve bastırılmış bir alternatif olarak takı olarak kullanmaktır. Tıpkı eski Yunanlılar ve Romalılar gibi, Garnet takıları, ruhsal yolculuğunuzda sizi olumsuzluklardan koruyan koruyucu bir tılsım veya muska olarak kullanın. Bazen kendi yolunuza gidebilirsiniz ve bu durumda, Garnet taşı anlamı, modası geçmiş düşünme biçimlerini atmanıza ve yeni bir bolluk ve canlılık yoluna yol açmanıza yardımcı olarak zihin ve duyguları dengelemeye de çalışır. Garnet ile günlük meditasyon yapın ve daha yüksek bir sevgi ifadesine yol açan topraklayıcı, koruyucu enerjisini keşfedin.

Değişen trendlerin ve heveslerin olduğu bir dünyada, toplumsal beklentileri geride bırakın ve dünyanın yavaş ve sabit ritmiyle uyum içinde titreşen enerji ve tutku taşı Garnet ile derinlere inin.

Garnet Taşının Enerjisini Artırmak İçin Temizleme Teknikleri

Garnet taşını topraklama ve dengeleme niyetinizle programlamadan önce, temizleme teknikleriyle önceki herhangi bir programlamayı temizlemek önemlidir. Garnet anlamının frekanslarını şarj ederek ve etkinleştirerek, topraklama ve koruyucu özellikleri, taş için sahip olduğunuz yeni niyetlere açık ve alıcı olacaktır. Garnet kristal anlamının enerjisini aktive etmek için bu temizleme yöntemlerinden herhangi birini kullanırken, bilinçli ve arınma ve arınma niyetinizin farkında olduğunuzdan emin olun.

Enerji temizliği için harika bir araç, güneş ve ayın hayat veren unsurları şeklinde doğrudan doğa anadan gelir. Dünyanın sabit, onarıcı enerjisini, güneş ışığını ve ay ışığını simgeleyen Garnet özelliklerine taze canlı enerji aşılar ve iyileştirici titreşimlerini tekrar hizaya getirir.

Garnet kristalinizi güneşte veya dolunayın ay ışığı altında en az 4 saat veya daha fazla bırakın, güneş ışığının ve ay ışığının eski enerjiyi yakmasına ve en parlak ve en canlı formuna geri getirmesine izin verin. Bu arınma süreci, aynı zamanda, çakralarınıza dengeyi geri kazandırmak için Garnet taşı niyetinizi güçlendirmenize de olanak tanır.

Garnet’in anlamı ve kullanımları ile çalışmadan önce, klasik piyano, Tibet şarkı kaselerinin sesleri ve titreşimleri ve ohm mantra kayıtları gibi ilham verici müziğin arındırıcı gücüyle de enerjisini temizleyebilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Mor Puhu | Gizli Mabet ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!