Güneş ve Ay Pentagramları

featured

Güneş ve Ay Pentagramları [Yengeç ve Aslan için]

GÜNEŞ

  1. Güneşin ilk Pentagramı: Tüm yaratıkların nazarına itaat ettiği ve melek ruhlarının diz çökerek hürmet ettiği her şeye gücü yeten Shaddai’nin çehresi [yüzü/ifadesi].

AY

  1. Ay’ın ikinci Pentagramı: Bu, su ile ilgili tüm tehlikelere karşı koruma için hizmet eder ve eğer Ay’ın ruhları sizi şaşırtmak ve korkutmak için büyük yağmurlara ve çember çevresinde aşırı fırtınalara neden olur ise; onlara bu beş köşeli yıldız gösterildiğinde, her şey çabucak sona erer.
  2. Ay’ın üçüncü Pentagramı: Bu, bir yolculuk sırasında, uygun şekilde yapılırsa, geceleyin tüm saldırılara ve sudan gelen her türlü tehlike ve karşı korur.
  3. Ay’ın beşinci Pentagramı: Uykuda cevapların bulunmasına hizmet eder. Meleği Iachadiel, düşmanları yok etmenin yanı sıra yıkıma ve kayba hizmet eder. Ayrıca gecenin tüm hayaletlerine karşı Abdon ve Dalé aracılığıyla onu çağırabilir ve Hades’ten ayrılanların ruhlarını çağırabilir.

 

Kitap: Küçük Albert’in Doğal Büyüsünün Harika Sırları. Başlıklı Latince kitaptan alınmıştır: Alberti Parvi Lucii. Libellus de mirabilibus Naturae Arcanis ve diğer felsefi yazarlar. Gizemli Figürlerle Zenginleştirilmiş, Astroloji, Psikoloji, vb., 1868

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Mor Puhu | Gizli Mabet ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!