Kalsit Taşının İyileştirici Özellikleri

featured

Yaratıcı bir şekilde engellendiniz mi? Toksik duyguların ağırlığı altında hissediyor ve hayatınıza daha fazla neşe ve iyimserlik getirmek mi istiyorsunuz? Yeni bir projeye mi başlıyorsunuz veya bir yolculuğa mı çıkıyorsunuz ve herhangi bir zorluğun üstesinden gelmek için desteğe mi ihtiyacınız var? Bu sorulardan herhangi birine evet yanıtı verdiyseniz, Kalsit kristali ihtiyacınız olan taştır.

Ruh için multi-vitamin Kalsit kristali ile çakralarınızı dengeleyin ve şarj edin. Kalsiyum karbonattan oluşan Kalsit, büyük bir enerji yükselticisi olarak ün yapmıştır. Her çeşidin ayrıca yaratıcılığın ve ruhsal kavrayışın gelişmesi için gerekli olan zengin ve duygusal beslenmeyi sağlayan kendine özgü özellikleri vardır. Yeşil Kalsit refahı ve iyi talihi teşvik eden canlı zümrüt rengi ve enerjiyi kullanan parlak bir taş olan Turuncu Kalsit dahil, ruhunuz için günlük vitamin dozunuzu aldığınızda, güne her zaman hayatın güneşli tarafında başlayın.

Kalsit taşının anlamı, ‘kireç’ anlamına gelen Latince calc kelimesinden geldiği antik Yunanistan’a kadar uzanabilir. Deniz canlılarının kabuklarının ana maddesi olan kristalize kalker, Kalsit kristaline inanılmaz çeşitlilik ve renk katar. Kalsit kristali ve emilim gücü, onu zehirli duyguları ve olumsuzlukları emen güçlü bir süngere dönüştürmüştür.

Kalsit Anlamı

Turuncu Kalsit kristalini yanınızda taşırken cebinizde her zaman biraz güneş ışığı bulundurun. Her iki elinizde birer taş tutun ve ruhunuza, güneş enerjisiyle yayılan yaşamı sürdüren besin olan bir doz D Vitamini verin. Şampiyonların kahvaltısı olan Turuncu Kalsit taşı mükemmel bir ruhsal toniktir çünkü yaratıcılığın ve cinselliğin anahtarını tutan enerji merkezi olan sakral çakrayı destekler. Turuncu Kalsit anlamı aynı zamanda güçlü bir enerji temizleyici olarak da bilinir, çünkü tüm vücutta hareket eder ve onu yeni bir yolculuğa veya maceraya atılmak için mükemmel bir arkadaş yapar. Hava nasıl olursa olsun, ruhunuza en yüksek frekansta titreşmesi için ihtiyaç duyduğu besini veren eksiksiz bir ruhsal kahvaltının parçası olan Turuncu Kalsit kristali ile güne başlayın.

Bu kaotik dünyada, asla çok fazla iyi şans tılsımına sahip olamazsınız, bu da Yeşil Kalsit iyileştirici özelliklerini hayatınıza iyi şans ve refahı davet etmek için olmazsa olmaz bir taş haline getirir. Yeşil, paranın rengidir, ancak serin ve sakinleştirici gölge aynı zamanda doğal dünyayı da sembolize eder ve Yeşil Kalsit anlamının frekanslarıyla meditasyon yaptığınızda, sizi bir yaşam enerjisi kaynağı olarak gezegene yeniden bağlar. Sakinleştirici yeşil rengine her baktığınızda, size hayat veren dünyayı ve günlük bolluğunu hatırlatmasına izin verin. Kalsit özelliklerinin, özellikle de yeşil çeşidin büyüsü budur. Evrenin matrisine geri dönmek için Yeşil Kalsiti kullanın ve tüm yaşamı sürdüren karmaşık bir sistem olan doğal dünyaya olan büyük minnettarlığınızı hatırlatın.

Kalsit İyileştirici Özellikleri

Kalsitin en popüler iki çeşidi yeşil ve turuncudur ve bir araya getirildiğinde etrafındaki taşları büyütmek söz konusu olduğunda gerçekten ön plana çıkarlar. Kalsit kristalini ortamınıza dahil edin ve alanın pozitif titreşimlerini temizlemesine ve güçlendirmesine izin verin. Kireçtaşından oluşan Kalsit, büyük bir enerji transformatörü olarak bilinen yaygın bir mineraldir ve yeniye yer açmak için eskiyi çözer. Yeşil, turuncu, pembe ve gökkuşağı gibi birkaç şeker renkli Kalsit taşı çeşidini alanınızda bulundurun ve ev dekorunuza eğlenceli ve canlı bir renk ve canlı enerji patlaması verin. Taşlar gezegendeki en hareketsiz nesneler gibi görünebilir, ancak ruhsal alemde, sürekli olarak saf ve canlı enerji ile yayılan enerji alanları içerirler.

Kalsit Özellikleri

Kalsit yaratıcı tipler için mükemmel bir ilham perisi olarak bilinir, özellikle de duygusal blokajlar ilham kaynağınıza set çekerken. Yeşil veya Turuncu Kalsit kristali ile sessizce oturun ve kalp çakranızı yeniden dengelemesini ve ruhu şefkat ve anlayışla doldurmasını isteyin. Kalsit bize, yaşamın mucizevi açılımına ve evrenin sonsuz olasılıklarına tanık olabilmemiz için kendimizin ötesine bakma bilgeliği verir. Yaratıcılığınızı tam olarak ifade edebilmeniz için herhangi bir duygusal tıkanıklık üzerinde çalışmak için Kalsit kristali özelliklerini kullanın.

Enerji alanınızdaki Yeşil Kalsit ile, şifa düzenlerine dahil ettiğinizde onun yatıştırıcı, nazik titreşimlerinden yararlanmaya hazır olun. Yeşil Kalsit, özellikle kalp çakrasının üzerine bir taş yerleştirdiğinizde, olumsuz duygusal durumları dönüştürmek için güçlü bir çaredir. İyileştirici tıbbı aynı zamanda zihinsel berraklık üzerinde harikalar yaratır ve onu rüyaları yorumlamak için mükemmel bir taş yapar. Yeşil Kalsitin mesajı açıktır. Hayata iyimser bir bakış, çakraları ısıtmak ve ruhu iyi bir servet ve refah için hazırlamanın en iyi ilacıdır.

Değerli taş dünyasında, Kalsit kristalinin çok yönlü ve yatıştırıcı nitelikleri, onu koleksiyonunuza ilham veren bir ek yapar. Kalsit ve birçok çeşidi hayatınıza huzur ve berraklık getirmeye hazır.

Kalsit İyileştirici Özellikleri Nasıl Kullanılır

Kalbi açmak için Kalsit kristalinizi nasıl kullanabilirsiniz?

Şifalı kristallerle olan deneyimimizde, Kalsit kullanımlarıyla çalışmanın en etkili yolunun, toksik duyguları ortadan kaldırma ve kalbinizi yaratıcılığa ve yeni başlangıçlara açma niyetinizi destekleyen bir kristal programı oluşturmak olduğunu bulduk. Kalsit taşlı takılar taktığınızda, gezerken yanınızda bir parça taşıdığınızda ve mekanınıza dahil ettiğinizde, hayatınıza daha fazla neşe getirmenin etkili bir yoludur.

Kalsit kristalini takı şeklinde takmak, iyileştirici özellikleriyle uyum sağlamanın güçlü bir yoludur. Kalsit anlamı güçlü bir enerji yükseltici olarak bilinir, bu nedenle takı takarak bu özelliklerle bağlantı kurduğunuzda kalp çakranızı destek ve teşvikle doldurur.

Çantanızda veya cebinizde bir taş taşıdığınız zaman Kalsit özelliklerine hızlı bir şekilde erişebileceksiniz. Yaratıcılığınızı geliştirmek için enerjik bir desteğe ihtiyacınız varsa veya toksik duyguları işlerken desteğe ihtiyacınız varsa, Kalsit kristalini elinizde tutun ve kalp çakrasını sıfırlamak ve etkinleştirmek için birkaç derin nefes alarak iyileşme niyetinizi kendinize hatırlatın.

Kalsit taşı anlamının canlı frekanslarını evinize aşılayın. Kalsit kristalinizi saklamak için en iyi yer, ofis veya stüdyo gibi yüksek enerjili bir alandır. Kalsit anlamını pekiştirmek için niyetinizi bir kâğıda yazın ve taşın altına yerleştirin.

Kalbi iyileştirmek ve hayatınıza netlik getirmek için kalsit niyeti: Tüm olumsuzlukları serbest bırakıyorum ve kalbimi sevgiye ve yeni başlangıçlara açıyorum.

Kalsit Anlamını Geliştirmek İçin Kristalinizi Temizleyin ve Etkinleştirin

Kalsit anlamının ve özelliklerinin, frekanslarını herhangi bir eski programlama veya durgun enerjiden arındırarak, niyetinizi tam potansiyeliyle desteklemesine izin verin. Bu enerji temizleme yöntemlerini kullanırken Kalsit kristalinizi temizleme ve arındırma niyetinizin bilincinde olduğunuzdan emin olun.

Kristalinizi güneş veya dolunay ışığında yıkayarak, toksik enerjiyi yakar ve onu yeni, canlı frekanslarla doldurur. En az 4 saat veya daha uzun süre bu temizleme enerjilerini emmesine izin verin.

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Mor Puhu | Gizli Mabet ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!