Siyah Turmalin Taşının İyileştirici Özellikleri

featured

Bir kişiden veya yerden kötü hisler hissettiniz mi veya aldınız mı? Hiç negatif enerji olacağını bildiğiniz bir duruma girdiniz mi? Dünya çapında hareket ederken biraz ekstra enerjik koruma ister misiniz? Daha düşük titreşimlerle karşılaştığınız zamanlar için, Siyah Turmalin kristali, bu kötü titreşimlerin size ulaşmasına izin vermeden enerjinizi mümkün olan en yüksek frekansta tutmanız için ihtiyaç duyduğunuz enerjik korumadır.

Siyah Turmalin Kristal Şifa Özellikleri

Ruhsal yolculuğunuzda nerede olursanız olun, Siyah Turmalin kristal taşı herkes için mükemmel bir kristal çünkü negatif enerjinin korunmasını ve yok edilmesini sağlayan koruma taşıdır. Takı olarak takın, arabanızda saklayın, evin her yerine ya da bilgisayarların yanına koyun. Cidden, her yere koyun çünkü bu çok yönlü enerji temizleyici olmazsa olmazdır.

Siyah Turmalin kristal özellikleri bir sünger gibi çalışır ve onu çevreleyen tüm negatif enerjiyi emer. Negatifliği emerek bu taşa koruyucu niteliğini veren istenmeyen enerjinin evinize, zihninize, bedeninize veya ruhunuza girmesini önleyebilir.

Negatifliği temizleme konusundaki güçlü yeteneği nedeniyle, Siyah Turmalin kristali ayrıca günlük temizlik ritüellerinde önemli bir bileşendir ve enerji alanınızda zaten depolanmış olan istenmeyen enerjiyi serbest bırakmaya yardımcı olabilir.

Siyah Turmalin kristalinin iyileştirici özellikleri, taşın alt çakralarla olan ilişkisi nedeniyle oldukça topraklayıcı ve dengeleyicidir. Enerjinizi topraklayarak ve daha derin bir enerjisel güvenlik hissi sağlayarak kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olur.

Turmalin, Orta çağ zamanlarından beri var olmuştur, ancak mineralog George Kunz’un Turmalini Tiffany & Co.’ya sattığı 1800’lerin sonlarına kadar popülerlik kazanmamıştı.

Popüler kültürde adını duyurmadan önce Siyah Turmalinin gücü sadece onunla çalışanlar tarafından biliniyordu. Afrika, Aborjin ve Kızılderili kabilelerinin birçok şamanı, kendilerini tehlikelerden korumak için Turmalin taşıdı.

  1. yüzyılda, Hollandalı tüccarlar Siyah Turmalinin başka bir benzersiz özelliğini keşfettiler. Siyah Turmalini sürtmek, taşın elektriksel olarak yüklenmesine neden olur. Taşın bir ucunda pozitif yük ve diğer ucunda negatif yük vardır. Bu keşfi yaptıktan sonra tüccarlar, Lületaşı borularındaki tozu toplamak için pozitif yüklü Siyah Turmalini kullandılar.

Siyah Turmalin Afrika, Brezilya, Pakistan, Amerika Birleşik Devletleri ve dünyanın birçok yerinde bulunur.

Siyah Turmalin Kristali Anlamı

Siyah Turmalin kristal taş anlamı, derin zifiri siyah rengiyle bağlantılıdır. Koyu rengi nedeniyle bu taş güçlü bir enerjiye ve kendi enerjisinden ödün vermeden negatif enerjiyi emme yeteneğine sahiptir. Olumsuzlukları absorbe edebildiği için sizi ve çevrenizi hem koruyabilir hem de temizleyebilir. Bu taşın çok yönlülüğü onu herkes için bir zorunluluk haline getiriyor.

Koruma Sağlar

Siyah Turmalin kristali iyileştirme özellikleri, en çok koruma ile ilgili amaçlarla bilinir. Enerjinizi bir koruma balonunda koruyarak, Siyah Turmalin kristal anlamı diğer insanlardan, yerlerden ve hatta durumlardan gelen istenmeyen enerjiyi ve düşük titreşimleri engelleyebilir. Taşınızın sizin için bu kötü titreşimleri emmesine izin vererek, enerjik titreşiminizi daha yüksek bir frekansta tutabilirsiniz.

Koruma söz konusu olduğunda, Siyah Turmalin kristal anlamı sadece kişisel enerjinizden daha fazlası için güçlüdür. Aynı zamanda eviniz için koruyucu bir kalkandır. Enerji alanınız için enerjik bir bariyer görevi gördüğü gibi, kötü titreşimleri dışarıda tutmak ve içinizin en yüksek frekansta titreşmesini sağlamak için evinizin içi ve dışı arasında bir bariyer oluşturur. Siyah Turmalin kristal taşı aynı zamanda elektromanyetik radyasyonu emmek için en güçlü minerallerden biridir ve bu da onu bilgisayarların ve diğer elektronik cihazların yanına yerleştirmek için mükemmel kılar.

Enerji Temizliği Yapar

Manevi, duygusal ve enerjik sağlığınız için koruma gerekli olsa da negatif enerji yine de yolunu bulabilir. Bu durumlarda, enerjinizi temizlemek ve bu negatif enerjileri vücudunuzdan uzaklaştırmak için Siyah Turmalin kristal taşı ile çalışmaya devam edebilirsiniz. Taşınıza istenmeyen enerjileri vererek, onları enerji alanınızdan çıkarabilir ve sizi aşağı çeken her şeyden kurtulabilirsiniz.

Siyah Turmalin kristal anlamı zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu arındırır ve serbest bırakmanız gereken her şeyi emer. Bu sayede enerjinizi yükselten ve sizi pozitif titreşimlerle dolduran alışılmış enerji temizleme taşından farklıdır. Bir Siyah Turmalin kristalinin benzersiz yaklaşımı, karanlık enerjiyi üstlenmektir, böylece onu tutarak enerjik bir darbe almak zorunda kalmazsınız.

Siyah Turmalin Kristalinizi Nasıl Kullanırsınız?

Siyah Turmalin kristal özelliklerini koruma amaçlı kullanmanın en güçlü yolu kendinize bir kristal programı oluşturmaktır. Siyah Turmalin kristal takı takarak, taşı taşıyarak ve çevrenize getirerek kendinizi ve alanınızı koruyabilirsiniz.

Siyah Turmalini takı şeklinde takmak, gün boyunca Siyah Turmalin kristalinin anlamı ile bağlantı kurmanın oldukça etkili bir yoludur. Siyah turmalin bileziğiniz, kolyeniz veya küpeleriniz, istenmeyen enerjiyi dışarıda tutmak için etrafınızda bir koruma kalkanı oluşturabilir.

Taşı takmanın yanı sıra çantanızda veya cebinizde Siyah turmalin koruma taşları taşımak, etrafınızdaki koruyucu balonu güçlendirmenize ve enerjik korumanızı gittiğiniz her yere yanınızda taşımanıza olanak tanır.

Siyah Turmalin Kristalinizi Koruma İçin Nasıl Kullanırsınız?

Koruma için kristal programınızdaki son adım taşı mekanınıza getirmektir. Evinizi korumanın birkaç son derece güçlü ve etkili yolu vardır. İlk olarak, kötü enerjinin girmesini önlemek için ön kapınızın içine veya dışına bir Siyah Turmalin kristali yerleştirebilirsiniz. İkinci olarak, odayı koruyucu enerji ile kapatmak için odanın her köşesine bir Siyah Turmalin taşı yerleştirebilirsiniz. Son olarak, kendi koruyucu temiz alanınızı oluşturmak için Siyah Turmalini su ve deniz tuzu ile dolu bir kaba koyabilirsiniz. Eviniz için nihai kristal koruması için bir (veya üçünü birden) yöntemden seçin.

Koruma için Siyah Turmalin Kristali Niyeti: Koruma için Siyah Turmalin ile çalışırken, şu kristal amacı kullanın: “Beni ve evimi koruyun.”

Enerji Temizliği için Siyah Turmalin Kristalinizi Nasıl Kullanırsınız? 

Enerjinizi temizlemek için kendiniz için onu takmayı, taşımayı ve alanınıza yerleştirmeyi içeren bir Siyah Turmalin kristal programı oluşturun.

Enerji Temizliği için Siyah Turmalin Kristali Niyeti: Enerjinizi temizlemek için anlamı olan Siyah Turmalin kristali ile çalışırken, şu kristal niyetini kullanın: “Tüm istenmeyen enerjiyi salıyorum.”

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Mor Puhu | Gizli Mabet ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!