Kar Tanesi Sembolünün Anlamları

featured

Kar Tanesi Sembolünün Anlamı Nedir?

Kar tanesinin ana sembolü benzersizliktir. Karlara uzaktan baktığınızda devasa bir battaniye gibi görünüyor. Ancak daha yakından incelediğinizde, bunun tamamen benzersiz birçok puldan oluştuğunu görürsünüz. Hepsinin farklı desenleri ve ölçüleri var. Böylece, kar tanesi kişinin bireyselliğinin bir sembolü olabilir.

Kar taneleri narin ve kısa ömürlüdür ve bu nedenle kırılganlığı ve yaşamın geçici doğasını temsil edebilir. Gökten kar yağdığını gördüğümüzde, bir anda kış tatillerini hatırlatırız. Kar tanesi Noel’in ve İsa’nın doğumunun bir sembolüdür. Bir kar tanesinin gökten iniş biçiminde özel bir şey vardır, bu da onu bir zarafet sembolü yapar. Yağmurdan farklı olarak kar, gökten ses çıkarmadığı için sessizliğin mükemmel bir örneğidir.

Şekilleri onları doğadaki ilahi güzelliğin en iyi örneği yapar.Kar tanesi yeniden doğuşun sembolüdür. Kar, dünyanın temiz ve taze görünmesini sağlar. Bu nedenle kar taneleri saflığın sembolüdür. Eridiğinde suya dönüşür, bu da onu dönüşüm ve yeni başlangıçlar için uygun bir sembol haline getirir.

Kelt kar tanesi gerçek bir göz alıcıdır ve genel olarak yaşam döngüsünü sembolize edebilir.

7
mutlu
Mutlu
1
_zg_n
Üzgün
1
sinirli
Sinirli
3
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Mor Puhu | Gizli Mabet ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!