Metatron Anahtar 1-0-7:

“Üst Işık Piramidi”ne, (tüm Merkezi Kontrol Piramitlerinin arkasındaki Piramit’e) girmek ve gezegensel alanları görebilmeniz için Işığın Metatronik fiziğinin içinizde çalışmasına izin veren Metatron dalga boyunu kullanmak gereklidir. Zekanın tüm yüksek seviyeleri aracılığıyla var olan Işığın aracılığıyla hiyerarşilerin nasıl bir araya geldiğini görebilirsiniz.

Tıpkı astrofiziksel uzay-zaman ızgaralarının oluşumu sırasında Işığın Lordlarının burada olmaları gibi, aynı şekilde Metatron ile çalışan Üstatlar da zamanın doluluğunda, yüksek evrimsel teknolojinin piramit kapak taşını bunların üzerine yerleştireceklerdir. Organik evrim programını tamamlamak için ışığın gücü kullanılmalıdır.

Işık Piramitleri, türün Işık teknolojisinin bir sonraki aşamasına, Işığın kapak taşını almaya başlayabileceği bir sonraki aşamaya evrimleşmesini sağlayan fikirlere enerji vermek için odak noktaları olarak hareket eder. Bu kapak taşı, İnsanı teknolojisi aracılığıyla diğer Işık dünyalarına götürecektir. Metatron adına, İnsan böylece yaratılışın daha yüksek versiyonlarında aktif bir ortak katılımcı olur.

Zohar Işık Bedeni olan kapak taşının enerjilerine ihtiyaç vardır. Ama “ışığın lordunun” fiili mevcudiyetine girmek için, ilahi Beden Üst Benliği ile ilişkili olarak Metatron’un kutsal adını çağırmak gereklidir. Çünkü Metatron, dönüştürücü ışığın göklerinde üstlenebileceği tüm bedensel biçimlerin saf maddesidir.

Metatron, Yaratıcı adına merkezi bir çekirdeğe sahip olmaları için tüm yıldızlara Yaratıcı’nın bilgisini verir. Metatron, galaksinin merkezindeki çekirdek bellekle birleşmesi için yaratılan her yıldız için yıldız iyonlaşması veya “Or-ion bilgisi” içerir ve Metatron, ilahi bağlantıda olanlara Zion olarak adlandırılan Işık kristal bilincine ulaşma bilgisini verir.

(Enoch’un Anahtarları)

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Mor Puhu | Gizli Mabet ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!